کی روش جام می‌خواهد، ما جام را پس می‌زنیم!

آرتین زهرابی: از پست اینستاگرامی کارلوس کی روش که ساعاتی قبل منتشر شد، می شود استنباط کرد در فوتبال ایران چه خبر است ......

 آرتین زهرابی: از پست اینستاگرامی کارلوس کی روش که ساعاتی قبل منتشر شد، می شود استنباط کرد در فوتبال ایران چه خبر است.
ماجرای تحریم ها از یک سو که منجر به اضافه شدن مشکلاتی نظیر واریز وجه به حساب سرمربی خارجی شده و همچنین شرایط بازی های تمرینی و اردوهای تداکاتی باعث می شود تا کی روش دست به عصا راه برود.
مشکل دیگری هم در این میان وجود دارد؛
به تدریج هر چقدر از روزهای حضور کی روش به ایران می گذرد، میزان انتقادها بیشتر و بی رحمانه تر می شود، تا جایی که حالا متوجه می شویم چرا بعضی ها به حضور کی روش در تهران اصرار داشتند. آنها می گویند او به ایران بیاید تا زودتر پنجه های خونین را بر گلویش بخراشند!
انتخاب های زیر سوال رفته، حمله های بی امان به فهرست تیم ملی و صدها مورد دیگر یعنی نقشه هایی واضح و مسلم برای به جنجال کشاندن جام ملت های آسیا؛ یعنی در انتظار یک آبروریزی در این رقابت ها...
کی روش در اینستاگرام می نویسد؛ 
«اعتراض من این است؛ مطمئن شوم که تمرینات و آماده‌سازی این تیم انجام می‌شود حتی بدون آنکه قراردادی امضا کرده باشم، حتی بدون اینکه بدانم آیا در ایران ماندنی هستم؟ حتی بدون دانستن اینکه آیا فدراسیون منابع لازم برای برگزاری یک اردوی آماده‌سازی مناسب برای جام ملت‌های آسیا دارد؟ سکون من این است؛ پذیرش سختی شرایط و نیاز به آرامش برای حل آن به دلیل تمام مشکلات اقتصادی و اجتماعی که ایران امروز دارد از آن گذر می‌کند.»
***
کی روش بدون امضای قرارداد، لباس شخصی را از تن درآورده و لباس ورزشی به تن کرده و مشغول کار است؛ بدون این که دوباره حتی بداند بازی های تدارکاتی در کار است؟
او حتی اگر خودش هم «جام» بخواهد این ما هستیم که جام را پس می زنیم. 
ما به تمام آسیا فهماندیم دلیل ۴۲ سال حسرت و عقده برای جام نگرفتن چیست. ما به همه فهماندیم!

تگ ها


ایران فوتبال