کی روش: روش بازی خامس اصلا پیچیده نیست

کارلوس کی روش، سرمربی کلمبیا می گوید خامس رودریگز حالا در اورتون نسبت به قبل با وضعیت بهتری روبرو است....

به گزارش "ورزش سه"، خامس رودریگز بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل کابوس وار در رئال مادرید و نیمکت نشینی در اکثر بازی ها بالاخره در نقل و انتقالات تابستانی این تیم را به مقصد اورتون ترک کرد تا دوباره زیر نظر سرمربی محبوب خود یعنی کارلو آنچلوتی کار کند.

خامس تا به اینجا در اورتون نمایش های خیره کننده ای از خود ارائه داده و به نظر می رسد که دوباره به روزهای خوب خود بازگشته است. کارلو آنچلوتی اما این بازیکن را در پستی متفاوت یعنی هافبک راست به کار می گیرد؛ موضوعی که باعث تعجب بسیاری شد اما حالا سرمربی تیم ملی کلمبیا می گوید خامس در این پست کاملا احساس راحتی می کند.

کارلوس کی روش در این باره گفت: " من خامس را فقط از زمان حضورش در اورتون نمی شناسم. من شناخت خوبی از زمان حضور او در پورتو  به واسطه مربیان قبلی اش دارم. او حالا هم بهتر بازی می‌کند و هم بهتر تمرین می‌کند. این تاکتیکی است که او در کوپا آمریکا نیز به واسطه آن در حال پیشرفت بود و فکر می‌کنم که این موقعیت را به خوبی می شناسد. او در اورتون درست در موقعیتی بازی می کند که برای ما در کلمبیا به میدان می رود."

کی روش در ادامه گفت: " خامس اکنون فوتبال بیشتری بازی می‌کند و کمتر مصدوم می‌شود. ثبات بیشتر او به تیم ملی کلمبیا هم کمک خواهد کرد. روش بازی خامس اصلا پیچیده نیست چراکه اگر فضای خوبی در اختیار قرار گیرد به خوبی برای پاس دادن از آن استفاده می‌کند و هنگامی که فضای کافی در اختیارش نیست به دلیل فشار، پاس های ساده می دهد."

تگ ها


خامس رودریگز کارلوس کی روش تیم ملی کلمبیا کلمبیا رئال مادرید