کی‌روش لباس حامی تیم ملی را نپوشید!

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برخلاف روزهای گذشته اینبار با لباس ورزشی در محل تمرین ملیپوشان حضور پیدا کرد ......

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برخلاف روزهای گذشته این‌بار با لباس ورزشی در محل تمرین ملی‌پوشان حضور پیدا کرد.

تمرین امروز تیم ملی فوتبال در حالی در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود که کارلوس کی‌روش برخلاف روزهای گذشته با لباس ورزشی در محل تمرین حاضر شد.

البته کی‌روش امروز لباسی با لگوی شرکت آدیداس را که با لباس سایر اعضای تیم فوتبال و کادر فنی متحد الشکل است پوشید اما نکته جالب اینجا است که سرمربی تیم ملی پیراهن شرکت آل‌اشپورت را بر تن نکرده است.

از سوی دیگر برخی بازیکنان تیم ملی روز گذشته با لباس حامی جدید البسه ملی‌پوشان در محل تمرین حاضر شده بودند ولی به نظر می‌رسد اختلافات پیرامون انتخاب حامی البسه جدید تیم ملی دوباره آغاز شده و درحالی‌که چند روز پیش سایت فدراسیون فوتبال رسماً اعلام کرد آل‌اشپورت اسپانسر البسه تیم ملی است، اما همچنان اعضای کادر فنی و تمامی بازیکنان از پوشیدن این پیراهن خودداری می‌کنند.

نکته جالب توجه این است که البسه‌های شرکت آل‌اشپورت در اختیار فدراسیون فوتبال فرار گرفته و همان‌طور که اشاره شد روز گذشته چند ملی‌پوش از این پیراهن‌ها استفاده کردند.

گفتنی است کی‌روش امروز تی‌شرت قرمز رنگی را برتن کرده که لگوی فدراسیون فوتبال نیز روی آن درج نشده است، درحالی‌که سایر اعضای کادر فنی پیراهنی با لگوی آدیداس و فدراسیون فوتبال را به تن کرده‌اند.

تگ ها


فوتبال