گادژیف: آزمون از نظر سرعتی دارای کیفیت بسیار خوبی است

گادژی گادژیف پیشکسوت سرشناس فوتبال روسیه درباره گلزنی و درخشش سردار آزمون در فصل جدید لیگ برتر روسیه اظهارنظر کرد...

پیشکسوت سرشناس فوتبال روسیه گفت: قربان بردیف به خوبی سردار آزمون را می‌شناسد و معتقد است او به خاطر توانمندی‌هایش می‌تواند در تیم‌های بزرگ اروپایی بازی کند.
به گزارش مدال، گادژی گادژیف درباره شروع گلزنی سردار آزمون در فصل جدید لیگ برتر روسیه برابر تیم سوچی گفت: توانمندی‌‌های سردار آزمون تا تخلیه شدن فاصله بسیار زیادی دارد . این بازیکن هنوز باید در آینده ارزش‌های دیگری را از خود نشان دهد و موفقیت‌هایی برای زنیت کسب کند.
این سرمربی 73 ساله فوتبال روسیه افزود: قربان بردیف (سرمربی آزمون در تیم‌های روستوف و روبین‌کازان) به خوبی سردار آزمون را می‌شناسد و معتقد است او به خاطر توانمندی‌هایش می‌تواند در تیم‌های بزرگ اروپایی بازی کند. البته فکر می‌کنم سردار آزمون باید عملکرد بهتری در استفاده از فضاهای محدود زمین حریف و  محوطه پنالتی داشته باشد.  او از نظر سرعتی دارای کیفیت بسیار خوبی است. به خوبی با زنیت هماهنگ شده و مدام در حال پیشرفت است.
تیم زنیت سن‌پترزبورگ بامداد امروز (دوشنبه) در بازی خارج از خانه هفته دوم لیگ برتر روسیه برابر تیم سوچی با گل‌های سردار آزمون (30 - پنالتی) و اوزداوف (89) 2 بر صفر پیروز شد و به رده دوم جدول لیگ برتر روسیه صعود کرد.

بیشتر بخوانید:

سقوط سه پله‌ای تیم ملی ایران در رنکینگ جهانی

تگ ها


لیگ برتر روسیه سردار آزمون زنیت سن پترزبورگ سردار آزمون زنیت سن پترزبورگ فوتبال