گاف بزرگ خطیر؛ نقشه برکناری شفر زمانی که استقلال در مسیر قهرمانی بود

خطیر در کنفرانس خبری اعلام کرد قبل از بازی با پدیده و درست در روزهایی که استقلال با پیروزی بر سپاهان به کورس قهرمانی برگشته بود با استراماچونی تماس گرفته....

به گزارش مدال، خطیر در کنفرانس خبری اش نکات زیادی را اعلام کرد و طبق معمول دایره درگیری هایش را بزرگ و بزرگ تر کرد و با اعضای هیات مدیره کنونی و مدیران پیشین استقلال درگیر شد اما بزرگترین گاف خطیر اینجا بود: من در فروردین ماه با استراماچونی تماس گرفتم! 
شفر در تاریخ 6 اردیبهشت ماه از استقلال اخراج شد.
در واقع درگیری های خطیر با شفر به گونه ای بود که طبق گفته خود خطیر، ایشان حتی قبل از بازی با پدیده و درست در روزهایی که استقلال با پیروزی بر سپاهان به کورس قهرمانی برگشته بود با مربی ایتالیایی برنامه جایگزینی شیر سفید را داشت و بدتر از همه اینکه در بخش دیگری از مصاحبه خطیر می گوید: «فتحی بعد‌ها می‌گفت به گوش شفر رساندند که خطیر میخواهد اخراجت کند».
دقت کنید: فتحی گفت: به گوش شفر رسانده اند!(یعنی قصدش را داشته اند اما خبر به گوش شفر رسیده بود)
این در حالی است که استقلال در صورت پیروزی بر پدیده نه تنها به پرسپولیس می چسبید بلکه فشار خرد کننده ای به این تیم در 3 بازی آخر وارد می آورد و احتمال قهرمانی اش حتی شاید از خود پرسپولیسی که با تیم های سختی بازی داشت هم بیشتر بود. 
این نکته به احتمال زیاد طی ماه ها و سال های آینده محل بحث خواهد بود و اینکه در آن شب قبل از بازی با پدیده چه گذشته و شفر چرا تمرکز نداشته است را لابه لای همین حرف ها می توان پیدا کرد.

بیشتر ببینید:

افشاگری‌های خطیر در کنفرانس خبری - بخش اول /ویدیو

 

 

تگ ها


علی خطیر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال