گاف عجیب فرانس فوتبال؛ حضور بنزما در بین نامزدهای توپ طلا!

فرانس فوتبال در اعلام لیست 30 نامزد نهایی کسب عنوان توپ طلا سال 2018 به شکلی کاملا ناشیانه عمل کرده است تا حسابی مورد انتقاد رسانه ها قرار بگیرد ......

فرانس فوتبال در اعلام لیست 30 نامزد نهایی کسب عنوان توپ طلا سال 2018 به شکلی کاملا ناشیانه عمل کرده است تا حسابی مورد انتقاد رسانه ها قرار بگیرد.

به گزارش مدال،  پس از مراسم THE BEST 2018 که جایزه خود را با دستانی باز به آغوش لوکا مودریچ اهدا کرد، این بار نوبت به فرانس فوتبال رسیده است تا مرد سال فوتبال جهان را انتخاب نماید، انتخبابی که از همین حالا با سیل انتقادات بسیاری به دلیل فرمت عجیب رتبه بندی و امتیاز دهی کارشناسان این نشریه فرانسوی صورت گرفته است.

 

در اعلام لیست نامزد ها، به یکباره چشم مخاطبین با نامی عجیب و تقریبا منفور برخورد کرد که مایه ورود شوک به احساسات و هیجانات هواداران شد؛ چرا که تصور کریم بنزما در لیست 30 نامزد نهایی فتح توپ طلا 2018 تا پیش از رفتار ناباورانه فرانس فوتبال یک شوخی لوس و بی مفهوم بود.

 

از هر جنبه که بخواهیم کریم بنزما را مورد بررسی قرار دهیم، شاید او در لیست 100 نفره برترین های جهان در سال 2018  بتواند رتبه صدم را از آن خود کند! چرا که او با روند و نمایش های بسیار معمولی اش بسیار پایین تر از حد استاندارد های برترین ها ظاهر شد، پس چه دلیل منطقی می تواند او را جز 30 بازیکن برتر سال بداند؟!

 

بنزما سال هاست که به تیم ملی فرانسه هم دعوت نمی شود و به دنبال این اتفاق در جام جهانی نیز حضور نداشت، در رئال مادرید با کیفیت نه چندان قابل قبول خود تنها توانست 12 گل را در 47 بازی به ثمر برساند! آماری فاجعه وار  که احتمالا اگر لوکاس وازکز می توانست به این تعداد در میادین حاضر باشد 2 برابر آمار او را در پست مهاجم نوک از خود به جای می گذاشت!

 

هیچ دلیلی نمی توان برای این ماجرا پیدا کرد جز لابی گری فرانس فوتبال برای حضور هرچه بیشتر نمایندگان فرانسه در لیست برترین ها! مشخصا اتفاق خوشی که بی تلاش برای بنزما رقم می خورد در رئال مادرید هم توضیحی ندارد و جز مجهول ترین معادلات روی زمین است که نیاز به اساطیر یونان برای حل آن دارد، اما می توان رقم خوردن اتفاقات را بواسطه ژن خوب کریم در فرانسه حس کرد!

تگ ها


کریم بنزما رئال مادرید لالیگا فوتبال