گاف عجیب مدیران سابق استقلال؛ غرامت 5 میلیاردی برای هیچ!

شاهکارهای مدیریتی افتخاری تمامی ندارد. به گزارش خبرنگار مدال، خبری که ......

شاهکارهای مدیریتی افتخاری تمامی ندارد.
به گزارش خبرنگار مدال، خبری که دیروز در رسانه ها منتشر شد همه را شوکه کرد. گومز بازیکنی که در دوران مدیریت افتخاری به استقلال آمد از باشگاه استقلال به فیفا شکایت کرد تا معضلی جدید برای استقلال رقم بزند.  این بازیکن قرار بود بعد از گذرندان تست های پزشکی و تائید آن توسط باشگاه استقلال قراردادش را امضا کند

گاف عجیب مدیران؛ 5میلیارد ناقابل

اما نکته ای که در پرونده گومز عجیب به نظر می رسد این است که مدیران استقلال به جای فرستادن دعوتنامه برای این بازیکن، پیش قرارداد را برایش ارسال کرده اند و گومز هم آن را امضا کرده و برای دریافت مبلغ  5 میلیاردی به فیفا شکایت کرده است.  مدیران فعلی استقلال ادعا میکنند مدارکی دارند که می توانند آن را به فیفا ارائه دهند و ازاعتبار باشگاه استقلال دفاع کنند.

آمار گومز؛ 42 بازی 4 گل

 در این باره نگاهی کوتاه میاندازیم به آمار این بازیکن ،در سه فصل پایانی حضور این مهاجم 29 ساله در ترکیب ریوآوه در سوپرلیگ پرتغال 42 بار شاهد حضور یازالده در مستطیل سبز بودیم که در طی این بازی ها تنها 4 گل زده و 5 پاس گل از این بازیکن در پروفایل او ثبت شده است. 

جذب بازیکن مد نظر شفر

توفیقی سال گذشته در خصوص این بازیکن گفت: گو‎مز پرتغالی – آفریقایی است روزمه این بازیکن در سایت اسکای‌اوت آمده و هر کسی بخواهد سابقه این بازیکن را مشاهده کند می‌تواند در سایت گوگل آن را جست‌وجو کند. ما وظیفه داریم بازیکنی را که سرمربی به باشگاه معرفی می‌کند جذب کنیم.

سوالی که برای اهالی فوتبال پیش می آید این که چرا همچین بازیکنی با آماری غیر قابل قبول گزینه استقلال برای مذاکره شده است؟

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال