گاف‌های عجیب و ادامه‌دار خطیر در کنفرانس خبری؛ کلکسیون ضد و نقیض گویی

کنفرانس خبری خطیر نکات مهمی داشت که در ادامه آن ها را مرور می کنیم....

به گزارش خبرنگار مدال، معاون مستعفی باشگاه استقلال امروز نشست خبری ترتیب داد. اما این نشست خبری کلکسیونی بود از ضد و نقیض گویی هایی که در ادامه آن ها را مرور می کنیم.

-چرا باید معاون باشگاه قرارداد دویست میلیون تومانی داشته باشد. مگر معاون و کارمند باشگاه دولتی نباید حقوق ماهانه دریافت کند؟ این تخلف نیست؟ 

-خطیر گفته در فروردین ماه با استراماچونی حرف زدم. در حالی که شفر اردیبهشت ماه و بعد از بازی با پدیده اخراج شد. عجیب  که خطیر می گوید من مخالف اخراج شفر بودم و فقط در جلسه گفتم باید پلن بی داشته‌باشم. او گفته ‌ شفر حق داشت ناراحت شود اگر ببیند کسی که ادعای دوستی دارد دنبال اخراج او است. 

-عحبب آنکه خطیر می گوید مخالف اخراج شفر در چهار بازی آخر بودم و گفتم فقط  ساشا اخراج شود و از سویی گفته شفر می ماند چهار بازی آخر آسان بود، می برد و هوادران می گفتند چرا اخراجش می کنید. خیلی عجیب تر اینکه خطیر در بخشی از کنفرانس گفت بعد از بازی با پدیده(همان چهار بازی آسان) نگران بودم نتیجه نگرفته و سهمیه هم نگیریم. ضد و نقیض گویی تا چه حد آقای خطیر؟ 

_ همچون توفیقی دست به افشاگری می زند و هر دو زمانی که بودند این مسایل  را فاش نکردند و به نهادی هم گزارش ندادند. از جمله اینکه خطیر می گوید افتخاری نامه زده به شارلروا و حق رشد را بخشیده است. حق رشدی که 240هزار دلار بوده و فقط پنجاه  هزار دلار آن به باشگاه رسیده. خطیر این موضوغ را به نوعی ناشی از نفوذ ایجنت دانسته. آقای افتخاری؛ خطیر چه می گوید؟ آقای خطیر وقتی که بودی چرا حرف نزدی؟
 
_خطیر از یک سو می گوید عضو هیئت مدیره رای به اخراج بزرگترهای تیم داد و در حمایت از رحمتی و منتظری و جفا در حق رحمتی سخن می گوید و از سویی هم  می گوید وقتی یک ایجنت چندین بازیکن در تیم داشته باشد باند سفتا ایجاد می شود. باندی جنجالی  که رحمتی  عضو ارشد آن بود و البته همه چهار عضو آن منکر چنین باندی بوده‌اند. بالاخره رحمتی خوب بوده یا بد؟ اصلا مگر رحمتی ایجنت دارد؟ 

_خطیر بابت مصاحبه جنجالی مبنی بر دلال بودن شفر از او عذرخواهی می کند و می گوید نباید آبروی آدمی را می بردم و احساساتی شدم و از سوی دیگر می گوید مدارک مربوط به این ادعاها را دارم. اولا تا زمانی که شفر بود، نگفتید دلال است دوما وقتی مدرک دارید که سرمربی دلالی کرده دیگر عذرخواهی کردن تان چیست. 

 _ اینکه فتح الله زاده با مصاحبه های خود حاشیه سازی می کند یا نه یک بحث است اما جالب این که خود خطیر با  نفرات سرشناسی چون مظلومی، فریبا، مجیدی، روشن، فتح الله زاده، نامجو مطلق، مباشری، شفر و دستیارانش ، الحاجی گرو، غفوری، حسینی، منتظری، علیرضا حقیقی و...  اختلافات عمیق داشته تا جایی که از این جمع برخی به خاطر مداخله او در امور و سایر مسایل استعفا دادند و برخی هم  علیه او مصاحبه کرده و اختلافاتی با او داشته اند که همه اینها حاشیه های زیادی تولید کرد .یعنی خطیر این همه حاشیه ای که خودش ایجاد کرده را نمی بیند و آنوقت به دیگران می گوید مصاحبه نکن  و حاشیه نساز؟! 

_و مهم تر از همه اینکه خیلی ها این روزها یکی از علل موافقت فتحی با استعفای خطیر را اختلافات استراماچونی با خطیری می دانند که اختلافاتش با شفر و مجیدی تیم و باشگاه را به حاشیه رانده بود. در آین کنفرانس اما خطیر سعی کرد خود را حامی تمام قد استراماچونی بداند و طوری جلوه دهد که بعد از شفر و مجیدی هیچ مشکل و اختلافی با استراماچونی نداشته. به هرحال شاید خطیر به این فکر کرد که شاید خوب نباشد مردم بگویند چرا معاون باشگاه با هر سه مربی اختلاف داشته است...

بیشتر بخوانید:

آمده ام از عملکرد یک ساله ام دفاع کنم/خطیر: در باشگاه صداقت ندیدم

تگ ها


باشگاه استقلال معاون پیشین استقلال گاف خطیر علی خطیر کنفرانس خبری خطیر حسین قدوسی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال