گام بزرگ فدراسیون کشتی برای یکسان‌سازی مربیان و تمرینات

کارگاه یکسان سازی طرح درس مدرسان برای کلاس‌های مربیگری کشتی با حضور چهره‌های نامدار و مدرسان انستیتو کشتی برگزار شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، با توجه به اهمیت یکسان سازی تمرینات و هماهنگی نحوه آموزش مربیان در سراسر کشور، انستیتو کشتی اقدام به برگزاری کارگاهی با حضور مدرسان کشتی به منظور همسان سازی طرح درس کلاس مربیگری درجه سه و پایه کرد.

کامبیز مرادی رئیس انستیتو کشتی در مورد برگزاری این دوره که رئیس فدراسیون نیز در آن حضور داشت گفت: کارگاه یکسان سازی دروس عملی مربیان پایه و درجه سه کشتی آزاد و فرنگی در سالن توفیق جهانبخت برگزار شد.

وی ادامه داد: انستیتو کشتی از تمامی مدرسان سراسر کشور برای حضور در این دوره دعوت کرده بود که در کشتی آزاد عسکری محمدیان، مجید ترکان، محسن کاوه، بهروز یاری و علیرضا رضایی منش و در کشتی فرنگی ناصر نوربخش، حبیب اله اخلاقی و روح الله میکائیلی در این کارگاه حضور داشتند.

رئیس انستیتو کشتی تصریح کرد: هدف از برگزاری این دوره یکسان سازی طرح درس مدرسان انستیتو برای برگزاری کارگاه‌های استاژ و دانش افزایی مربیگری در سراسر کشور بود تا تمامی مدرسان نسبت به آموزش یکسان مربیان بپردازند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از اهداف فدراسیون کشتی گام برداشتن به سوی مسیری است تا تمامی مربیان کشتی در سراسر کشور نسبت به آموزش صحیح و اصولی کشتی گیران اقدام کنند.

بیشتر بخوانید:

غلام محمدی: زمانی برای انتخابی گسترده نداریم

مصوبات کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد برای انتخاب المپیکی‌ها

 

 

تگ ها


فدراسیون کشتی علیرضا دبیر محسن کاوه کشتی