گام بزرگ گرت بیل بیل برای پیشرفت در مادرید

یکی از انتقاداتی که در طول سال‌های اخیر به گرت بیل وارد شده، عدم تسلط او به زبان اسپانیایی بوده است، نقیصه‌ای که به نظر می‌رسد رفت شده و شاهزاده ولزی گامی بزرگ برای پیشرفت در مادرید برداشته است....

به گزارش مدال؛ «گرت بیل» که از سال 2013 پا به ورزشگاه «سانتیاگو برنابئو» گذاشته، در طول این سال‌ها همواره به عدم توانایی در صحبت به زبان اسپانیایی متهم شده و مورد انتقاد قرار گرفته است.

اما اکنون «کریس کولمن» سرمربی پیشین ولز دست به افشاگری زده و مدعی شدی که گزارش‌ها درباره شاهزاده ولزی نادرست است و گرت توانایی صحبت به زبان اسپانیایی را دارد.

او در این خصوص گفت: «شنیده‌ام که جان توشاک گفته گرت بیل خود را در خدمت مطبوعات مادریدی قرار نداده است. خب این در شخصیت او نیست. او وقتی به خانه می‌آید گلف بازی می‌کند و با خانواده‌اش وقت می‌گذراند. به نظرم مردم درباره او کمی نامنصفانه رفتار کردند. او خودش است! اگر خوشحال نباشد چگونه می‌تواند در زمین عملکرد خوبی داشته باشد؟ من چندی پیش با او در مادرید به رستوران رفتم، او اکنون خیلی خوب اسپانیایی صحبت می‌کند. او مودب است و  مهم‌ترین بازیکن بریتانیایی‌ست که خارج از بریتانیا بازی می‌کند.»

بیشتر بخوانید:

گرت بیل گذشته را فراموش نخواهد کرد

تگ ها


گرت بیل رئال مادرید کهکشانی‌ها زبان اسپانیایی گرت بیل شاهزاده ولزی فوتبال جهان گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال