گام بلند امباپه برای انتقال به رئال مادرید

احتمال انتقال کیلیان امباپه، ستاره جوان و فرانسوی به رئال مادرید در ساعات اخیر بیشتر شده است....

به گزارش "ورزش سه"، درست یک هفته قبل از بسته شدن بازار تابستانی، همچنان کیلیان امباپه مهم ترین سوژه بوده و همچنان احتمال جدایی این ستاره فرانسوی از پاری سن ژرمن وجود دارد. رئال مادرید تحت هر شرایطی قصد دارد در همین تابستان کیلیان امباپه را جذب کند و به نظر می رسد خود این بازیکن نیز علاقمند به رخ دادن این انتقال طی چند روز آتی است.

شبکه RMC امروز در گزارشی مدعی شد که این بازیکن پیشنهاد جدید تمدید برای پنج فصل به اضافه یک فصل اختیاری را رد کرده و می خواهد به رئال مادرید بپیوندد. بدین ترتیب پاری سن ژرمن نیز حالا به فروش امباپه فکر می کند و با توجه به رد آخرین پیشنهاد تمدید، دیگر جدایی این بازیکن از نظر ناصر الخلیفی نیز غیرممکن نیست.

پیشنهاد جدید PSG که شامل افزایش قابل توجه حقوق برای این امباپه می است، توسط لئوناردو به این بازیکن منتقل شده، اما این بسته نیز مانند پیشنهادات قبلی رد شده است. احتمال جدایی کیلیان امباپه به قدری زیاد شده که پی اس جی در حال بررسی گزینه های جایگزین برای خروج احتمالی این بازیکن و تلاش برای امضای قرارداد با ریچارلیسون برزیلی، مهاجم قدبلند اورتون، البته با توصیه مستقیم نیمار است.

البته RMC در نهایت مدعی شد مدیران باشگاه پاری سن ژرمن هنوز پیشنهادی از مادرید دریافت نکرده اند و تا امروز فقط یکی از باشگاه های لیگ برتری به طور رسمی وارد عمل شده است. اما ممکن است پیشنهاد رسمی رئال مادرید برای امباپه طی ساعات آینده ارائه شده و این انتقال احتمالی سرعت بیشتری بگیرد.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ کیلیان امباپه پاری سن ژرمن فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال