گام محکم نساجی در اولین آزمون جدی

نساجی در اولین بازی جدی با مربیگری وحید فاضلی در کیش تیم گل گهر را متوقف کرد. مازنی ها پیش از این بازی در دیدار دوستانه با منتخب کیش که البته نیمه تمام ماند دو بر یک پیروز شده بودند....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که انتخاب وحید فاضلی به عنوان سرمربی جدید نساجی برای برخی از طرفداران این تیم نسبت به آینده هراس ایجاد کرده بود شاگردان این مربی جوان در برابر گل گهر نمایش محکم و فداکارانه ای داشتند و در نهایت با نتیجه مساوی میدان را ترک کردند. هر چند که سطح این بازی دوستانه با توجه به اینکه دو تیم در دوران بدنسازی و آماده سازی بسر می برند خیلی بالا نبود اما اشتیاق مازنی ها برای نتیجه گیری در این دیدار مثال زدنی بود و اینکه این بازی را همانند بازی های رسمی جدی گرفته بودند.

با نتیجه ای که در این بازی دوستانه رقم خورد نگاه به این مربی جوان کمی تغییر کرده؛ حالا دیگر خیلی به این نتیجه رسیدند دستیار محمود فکری در سال های اخیر در صورت بهای لازم می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد و نماینده شایسته ای برای طیف مربیان جوان باشد. هر چند که برای قضاوت در مورد این مربی باید صبر کرد و نتیجه یک بازی دوستانه نمی تواند ملاک قضاوت باشد.

وحید فاضلی که بدون شک با شناخت باشگاه نساجی به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شده راه سختی را پیش رو دارد که اگر موفق شود از این راه سخت عبور کند آینده روشنی برای خود خواهد ساخت و ایضا نگاه ها نسبت به دستیاران جوان را تغییر خواهد داد. سرمربی نساجی که دکترای فیزیولوژی ورزشی دارد در روزهای اخیر مربیانی چون حمید رضا فرزانه – رضا حسن زاده و ایمان مبلعی را به کادر فنی تیم اضافه کرده و امیدوار است با این مربیان راه محمود فکری را در نساجی ادامه دهد. بردن و نباختن که بعد از جدایی محمود فکری در این مسیر موفق بوده است.

تگ ها


نساجی مازندران