۶گانه بارسا و بایرن؟ با هت تریک رئال قابل قیاس نیست

مربی سابق تیم ملی اسپانیا معتقد است کسب سه قهرمانی متوالی رئال در لیگ قهرمانان مهمتر از کسب ششگانه بارسلونا و بایرن است....

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته بایرن مونیخ توانست با پیروزی بر تیگرس مکزیک در فینال جام جهانی باشگاه ها، فصل رویایی خود را تکمیل کرده و فاتح تمام عناوین ممکن شود.

بایرن پیش از این توانسته بود قهرمان بوندسلیگا، جام حذفی آلمان، لیگ قهرمانان و سوپرکاپ آلمان و اروپا شود. به این ترتیب حالا بایرن هم مثل بارسلونای سال ۲۰۰۹ برنده شش گانه شده است.

خاویر کلمنته مربی سابق تیم ملی اسپانیا در مصاحبه با رادیو مارکا گفت:« شش گانه بارسا و بایرن البته که کار دشواری است و یک افتخار بزرگ محسوب می شود ولی بیایید واقع بین باشیم. معتقدم هت تریک رئال مادرید بین سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ در لیگ قهرمانان، کار به مراتب دشوارتری بود. در واقع رئال صاحب سه عنوان بسیار مهم و با ارزش در سه سال متوالی شد ولی بارسا و بایرن در شش گانه تنها یک جام خیلی مهم یعنی لیگ قهرمانان را کسب کردند.»

کلمنته در مورد رقابت قهرمانی لالیگا گفت:« اتلتیکو با فاصله ای خوب صدرنشین است ولی این تیم قطعا در ادامه، تساوی و شکست هایی دیگر را تجربه خواهد کرد. رئال و بارسا هم به همچنین. در این میان سویا می تواند چراغ خاموش پیش برود؛ هرچند مطمئن نیستم جولن لوپتگی(مربی) ابزار لازم برای ماندن در کورس قهرمانی را داشته باشد.»

تگ ها


سویا اتلتیکو مادرید خولن لوپتگی بایرن مونیخ خاویر کلمنته رئال مادرید بارسلونا