گتوزو: اگر سهمیه لیگ قهرمانان بگیریم شاید ریشم را بتراشم

گتوزو و تیمش عزم خود را برای کسب سهمیه جزم کرده‌اند...

گتوزو می‌داند که پیروزی در دیدار فردا حیاتی است.

به گزارش مدال، میلان فردا شب مصاف حساسی پیش رو خواهد داشت. جنارو گتوزو در نشست خبری پیش از بازی با اسپال، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد که می خوانید.

"اسپال را بسیار خوب می‌شناسم. وقتی در سری سی بودم، برابرشان قرار گرفتم. با سمپلیجی سال‌هاست که صحبت می کنم. اسپال وینگرهای سرعتی دارد و تیمی بزرگ است. باید با تمام قوا حمله کنیم و فقط روی پیروزی تمرکز کنیم. تیمم از بازیکنانی شگفت انگیز تشکیل شده و باید بگویم قدردان‌شان هستم. هر اتفاقی که فردا بیفتد، نظرم در این خصوص عوض نخواهد شد.

آینده؟ هیچکس در این خصوص فکر نمی‌کند. قبل از بازی، چه مدیران چه بازیکنان و چه من، فقط و فقط برای پیروزی برابر اسپال تمرکز کرده‌ایم. واقعا تحت تاثیر این ذهنیت حاکم بر میلان قرار گرفته ام. نتایج سایر تیم‌ها؟ فقط بازی خودمان مهم خواهد بود. اسپال برای پیروزی تلاش خواهد کرد چون بین جایزه یازدهم و دوازدهم شدن فاصله زیادی هست. به هرحال ما دیدار خودمان را پیش رو داریم و تمرکز ما باید روی همین باشد.

هواداران ما خارق‌العاده هستند. وقتی در طول فصل بیش از یک میلیون هوادار به تماشای بازی می‌آیند فقط باید تشکر کنیم. هواداران لایق بهترین‌ها هستند و باید جواب لطفشان را بدهیم. باشگاه اول فصل مرا مجبور نکرد به لیگ قهرمانان صعود کنیم. فقط از من خواستند تلاش کنم اما اگر فردا شب به لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم، شاید ریشم را بتراشم. تمرین دادن میلان یک رویاست و من می‌خواهم این رویا ادامه داشته باشد."

تگ ها


سهمیه_لیگ قهرمانان_اروپا جنارو گتوزو نشست خبری اسپال سری آ فوتبال