گتوزو: این راز ماست؛ با تمرکز و میل به پیروزی به میدان می‌رویم

سرمربی میلان معتقد است می‌توانند در کورس رقابت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان باقی بماند....
سرمربی میلان معتقد است می‌توانند در کورس رقابت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان باقی بماند.

تیم میلان این هفته در سری آ به مصاف کالیاری خواهد رفت و در صورتی که با پیروزی از این دیدار خارج شود در رتبه چهارم جدول قرار می‌گیرد و می‌تواند در ادامه با حفظ همین روند بعد از سال‌ها سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند.
به گزارش مدال، گتوزو پیش از دیدار با کالیاری گفت: "طی شش یا هفت سال اخیر زمانی‌که به فصل بهار رسیده ایم، میلان حتی در کورس راهیابی به لیگ قهرمانان نیز قرار نداشته و ما باید در آن مقطع موقعیت مناسبی برای کسب سهمیه داشته باشیم."
وی افزود: "شاید چند بازی بعدی ما روی کاغذ آسان به نظر برسد اما در سری آ بازی راحتی وجود ندارد و اگر تیم ما به بلوغ رسیده، باید چنین ذهنیتی داشته باشد. ما باید با تمرکز و میل به پیروزی در هر دیدار به میدان برویم و این یک راز است."
سرمربی روسونری در ادامه تاکید کرد: "امیدوارم میلان تبدیل به تیمی شود که به رقبا اجازه حمله کردن نمی‌دهد و من از کسب پیروزی با یک گل هم خوشحال خواهم شد."
گتوزو تصریح کرد: "مطمئنا بازیکنان ما نیاز به استراحت دارند و گاهی اوقات مهمتر است که این زمان به آن‌ها داده شود. زمانی‌که با تیم‌هایی بازی می‌کنیم که بازی‌های کمتری از ما کرده اند، باید بیشتر مبارزه کنیم و بی شک بازی با کالیاری نیز آسان نخواهد بود و خود را مهیای یک دیدار سخت کرده ایم."