گتوزو: با کلاه‌خود به مصاف آتالانتا می‌رویم!

فردا شب یک مصاف شش امتیازی و مهم برگزار خواهد شد. برنده می تواند به صورت جدی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فکر کند....

فردا شب یک مصاف شش امتیازی و مهم برگزار خواهد شد. برنده می تواند به صورت جدی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فکر کند.

از هفته بیست و چهارم رقابت های سری آ، فردا شب دو تیم میلان و آتالانتا به مصاف هم خواهند رفت. جنارو گتوزو در نشست مطبوعاتی پیش از بازی، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد که می خوانید.

گتوزو می‌گوید: فردا شب کلاه‌خود به سر خواهیم گذاشت. آتالانتا فوتبال خوبی ارائه می دهد، پس باید آماده باشیم. با تمرکز و عزم خوبی تمرین کرده ایم. باید شخصیت خودمان را در داخل زمین نشان دهیم. باید آماده باشیم، خوب بازی کنیم و از لحاظ تاکتیکی همه جای زمین را پوشش دهیم. برای اینکه بازیکنان ما تجربه لازم برای موفقیت را به دست بیاورند، باید در این گونه بازی ها بجنگیم. از لحاظ فیزیکی در سطح خوبی قرار داریم و اخیرا شبیه تیم های انگلیسی بازی می کنیم. به همین جهت است که گاهی به تیم استراحت می دهم. باکایوکو و بیلیا؟ باکایوکو می تواند به عنوان هافبک کناری هم بازی کند در حالی که وظیفه بیلیا نگه داشتن خط هافبک است. می توانیم با دو هافبک بازی کنیم ولی باید بگویم باکایوکو در عوض کردن جریان بازی بهتر است. 
او در پایان افزود: سوسو؟ من مربی هستم و نه مدیر برنامه یا مدیر ورزشی. او لایق تمدید قرارداد است اما همه چیز به مدیریت بستگی دارد. احترام زیادی برای سوسو قائل هستیم و او همه کار برای تیم انجام می دهد.