گتوزو: به خاطر هواداران باید هر دو بازی باقیمانده را ببریم

گتوزو می‌خواهد هوداران میلان به تیمشان افتخار کنند...

جنارو گتوزو از تیمش خواسته تا تحت هر شرایطی دو بازی پایانی را پیروز شوند.

به گزارش مدال، میلان در هفته‌ای که بازی رقیبش آتالانتا، بیشتر از بازی خودش اهمیت خواهد داشت، باید به مصاف فروزینونه برود و گتوزو به عنوان سرمربی تیم، در نشست مطبوعاتی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. مهم‌ترین نکته در این مصاحبه، تایید جدایی اینیاسیو آباته از میلان در پایان فصل بود.

"یکشنبه شب از مرز یک میلیون هوادار در یک فصل عبور خواهیم کرد، بنابراین یک میلیون بار باید تشکر کنیم. در حال دستیابی به هدفمان هستیم. می‌دانیم که چندین بار هواداران را ناامید کرده ایم اما می‌خواهیم در دو بازی باقی مانده کاری کنیم که به ما افتخار کنند. دیگر سرنوشت‌مان دست خودمان نیست اما حداقل می‌توانیم غرورمان حفظ کنیم. با تیمی که سقوطش قطعی شده تقابل خواهیم کرد. باید پیروز شویم. باید هردو بازی را ببریم و کاری کنیم حداقل طرفداران احساس افتخار کنند.

در 5 بازی گذشته فقط هفت امتیاز به دست آوردیم. گاردمان را از دست دادیم و حالا آتالانتا به شایستگی بالاتر از ما قرار گرفته. باید بهترین میلان را در این دو بازی به نمایش بگذاریم. در حال حاضر آتالانتا شایسته قرارگیری در رتبه چهارم جدول است. آینده من؟ تاکنون به این موضوع فکر نکرده ام. فعلا زمان حال اهمیت دارد. در صورتی کسب احتمالی رتبه پنجم، آن را ناکامی خطاب نخواهم کرد.قصد ندارم از خودم تعریف کنم. درست است که در دو ماه گذشته سرنوشتمان در دستان خودمان بود و افسوس هایی داشتیم ولی ناکامی نیست. 

بازی آتالانتا؟ این چیزی نیست که در موردش فکر کنم. باور دارم همه هرچه در توان دارند به کار خواهند گرفت. بدون توجه به سایر بازی ها، باید خودمان هم پیروز شویم. سوسو بازیکنی بزرگ است. آخرین بازیکنی که در یک فصل تعداد پاس گل‌هایش دو رقمی شده چه کسی بود؟ به همین دلیل او برای بازی تیم، بسیار حیاتی و مهم است."

جدایی الگری از یوونتوس

"اعداد و قهرمانی‌ها به خودیِ خود نمایانگر واقعیت هستند. با او بسیاری از فراز و فرودها و جنجال‌ها و مشکلات بسیاری تجربه کردیم. او یک مرد واقعی است و لایق بهترین هاست."

تگ ها


مکس الگری جنارو گتوزو هواداران میلان سهمیه_لیگ قهرمانان_اروپا آث میلان فروزینونه سری آ فوتبال