گتوزو: به دوناروما تبریک می‌گویم/ پاکتا لایق دعوت به تیم ملی است

گتوزو در مورد بازیکنان مختلف تیمش صحبت کرده است...

گتوزو در مورد بازیکنان مختلف تیمش صحبت کرده است

گتوزو در کنفرانس خبر بازی میلان مقابل لاتزیو حاضر شد.

به گزارش مدال، پیش از دیدار فردا شب برابر لاتزیو در کوپا ایتالیا، جنارو گتوزو در مصاحبه با شبکه اختصاصی میلان، از شرایط و فرم فعلی تیمش گفت. او ابتدا بدون مقدمه، از ابرقهرمان مورد علاقه خود پرده برداشت.

"من همیشه شخصیت هالک شگفت انگیز را دوست داشتم. او موقعی که عصبانی می شد، به رنگ سبز در می آمد. واقعا او را دوست داشتم. او بدنساز و ورزشکار بود. یک کارتون دیگر هم دوست داشتم که تایگرمن بود. 

 به جیجو تبریک می گویم. 150 بازی برای پیراهن میلان آن هم در سن 20 سالگی، دستاوردی خارق‌العاده است. شما در فوتبال، تا روز آخر می توانید پیشرفت کنید.

لاتزیو؟ باید با فروتنی کامل به مصاف آن ها برویم. باید قبول کرد، فرم شگفت انگیزی داریم اما فروتنی، اصل فراموش نشدنی در تیم است. بیلیا حالش خوب است. او مصدومیت سنگینی پشت سر گذاشت و اکنون آماده است. بازیکن مهمی برای ما به حساب می آید. باکایوکو؟ هافبک های ما در حال حاضر عالی هستند.

دعوت پاکتا به تیم ملی برزیل؟ او استحقاقش را دارد. او قبلا هم در تیم ملی بود. کیفیت او در حد تیم ملی برزیل است. کسیه؟ او بازیکنی با نشاط است و باعث سرسخت شدن تیم می شود. طبیعی است که گاهی اشتباه کند اما من راضی ام."