گتوزو به فکر استعفا از هدایت ناپولی

جنارو گتوزو پس از سپری کردن پنجمین دیدار بدون پیروزی و تحمل چهارمین شکست با ناپولی در سری‌آ تصمیم گرفته از سمت خود استعفا کند....

به گزارش مدال، 35 روز پیش «جنارو گتوزو» جانشین «کارلو آنچلوتی» در ناپولی شد اما در این مدت در پنج دیدار در سری‌آ چهار شکست و یک تساوی تجربه کرده که آمار ضعیفی است.

«اورلیو دی‌لورینتس» حالا متوجه شده که اخراج کارلتو تصمیم اشتباهی بود اما اخراج کرگدن را نیز اشتباه می‌داند. این در حالی‌ست که ناپولی سه‌شنبه در یک‌چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا به مصاف لاتزیویی خواهد رفت که 11 دیدار پیاپی در سری‌آ پیروزی داشته‌اند و پس از آن، یکشنبه هفته بعد دیداری مهم با یوونتوس در لیگ خواهند داشت.

دیدار برابر یوونتوس برای گتوزو اهمیت بالایی دارد و کرگدن می‌خواهد برحسب نتیجه آن بازی برای آینده‌اش تصمیم بگیرد. گتوزو سال 2017 در وضعیتی مشابه هدایت تیم میلان را برعهده گرفت و موفق بود اما در ناپولی دی‌لورینتس از تصمیمات گتوزو برای نیمکت‌نشین کردن «مرت» سنگربان نخست تیم و بازی دادن به «دی‌لورنزو» در قلب خط دفاعی ناراضی است.

رسانه‌های ایتالیایی اکنون مدعی شدند که گتوزو قصد دارد در صورت شکست برابر یوونتوس از هدایت ناپولی استعفا کند زیرا در آن صورت به هیچ شکل دیگری نمی‌تواند به تیم یاری برساند.

بیشتر بخوانید:

پشیمانی از اخراج آنچلوتی

تگ ها


جنارو گتوزو ناپولی ناپل استعفا گتوزو اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان فوتبال