گتوزو: تبریک می‌گویم؛ پیاتک از هیچ گل ساخت

گتوزو پس از صعود میلان به مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا گفت: پیاتک یک تمام کننده واقعی است....

گتوزو پس از صعود میلان به مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا گفت: پیاتک یک تمام کننده واقعی است.

روسونری با حساب ۲ بر ۰ از سد ناپولی در سن سیرو عبور کرد و پیاتک عملکرد درخشانی در اولین بازی خود با پیراهن قرمز و مشکی به نمایش گذاشت.
گتوزو پس از پایان بازی به گزارشگر رای اسپورت گفت: به بازیکنانم  تبریک می‌گویم، چرا که نمایشی عالی‌ برابر ناپولی قدرتمند داشتیم. به خوبی دفاع کردیم و به لطف کیفیت پاکتا و سرعت کاستیخو، شرایط برد را فراهم کردیم.
وی درباره عملکرد پیاتک تاکید کرد: او در صحنه گل دوم به معنای واقعی کمله از هیچ، گل ساخت. پیاتک یک تمام کننده‌ی کشنده و واقعی است. از اینکه همراه ما است بسیار خوشحالیم اما باید به کل تیم تبریک بگویم. چرا که به خوبی توانستیم دفاع را نیز مدیریت کنیم و پس از آن بود که پیاتک تفاوت را رقم زد. کل تیم در این پیروزی نقش داشتند.
سرمربی روسونری درباره عملکرد ناپولی هم در این دیدار تصریح کرد: ناپولی تیمی است که حفظ مالکیت بالایی دارد و شما را به عقب می‌کشاند، چرا که دفاع‌های کناری آنها تبدیل به وینگر می‌شوند و شما باید کاملا هوشیار باشید، دقیقا کاری که ما انجام دادیم.
وی درباره زوج کوترونه و پیاتک نیز توضیح داد: در این فصل تلاش کردیم که با دو مهاجم بازی کنیم اما باید بگویم که این شرایط مورد علاقه‌ی من نیست. در حال حاضر ترجیح می‌دهم که تیم بیشتر متعادل باشد و روند نرمالی را در پی بگیرد.
گتوزو درباره دیدار با رم نیز گفت: مصدومان زیادی داشتیم و در زمان‌های حساس فرصت‌ها را از دست دادیم. بنابراین باید بر روی این موضوع کار کنیم و با تمام اشتیاقی که داریم به مصاف این بازی برویم و خود را آماده این دیدار کنیم.