گتوزو: ما برد پیت نیستیم

میلان از هفته بیست و سوم رقابت های سری آ، بهمصاف اودینزه خواهد رفت. از همین رو، جنارو گتوزو در نشست مطبوعاتی پیش از باز ......

میلان از هفته بیست و سوم رقابت های سری آ، به مصاف اودینزه خواهد رفت. از همین رو، جنارو گتوزو در نشست مطبوعاتی پیش از بازی شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

با ماسیمو اودو لحظات مشترک زیادی داشتیم. او مرد باهوش و خوش برخوردی است. همیشه با هم صحبت می کنیم. فردا برای کسب نتیجه باید عالی باشیم. نمی خواهیم هیچ اشتباه دیگری مرتکب شویم.

در ژانویه کسی خریداری نشد، چون شدیدا به قدرت ترکیب فعلی ایمان دارم و این را به فاسونه، میرابلی و مالک باشگاه هم گفتم. آن ها به من گفتند که آیا به کسی نیاز داری؟ من هم گفتم ترکیب فعلی عالی است. تحسین ها از میلان؟ علاقه ای به این چیزها ندارم. ایده هایی دارم که با کمک تیم فنی اجرا می کنم. هدفم مشخص است. نباید فراموش کنیم که مردم شش هفته قبل در مورد ما چه می گفتند. ما الان برد پیت نیستیم! تیمم شبیه من و ریشم زشت است و باید همینجور هم باقی بمانیم! با کبودی هایی زیر چشممان!

آیا آندره سیلوا فردا بازی خواهد کرد؟ باید دید. نمی دانم ولی احتمالش هم هست. کسیه توانایی این را دارد که هر فصل 10 گل بزند، اما در محدوده حرکتش باید نرم تر رفتار کند. او اغلب در موقعیت شوتزنی قرار می گیرد. او باید از بوناونتورا، حرکات نرم و خلاقانه را یاد بگیرد. بعد از بازی با اودینزه به بازیکنانم استراحت خواهم داد چون ضروری است. هر سه روز بازی می کنیم و وضعیت فیزیکی تیم بهتر شده است. باید ریتم کار را کمی کند تر کنیم، چون در غیر اینصورت مصدومی خواهیم داشت.

سوسو همیشه در دسترس است. او حمله و دفاع می کند. از او انتظار گلزنی داریم، اما مهم هم نیست چون به تیم کمک می کند. از داشتن او خوشحالم و امیدوارم کمک بیشتری به تیم کند. شنیده ام که می گویند می توانیم به لیگ قهرمانان اروپا از طریق لیگ صعود کنیم، اما ما حتی در منطقه کسب سهمیه لیگ اروپا هم نیستیم. باید به سمپدوریا و رسیدن به آن ها فکر کنیم.

کونتی شروع به تمرین کرده، اما هنوز زود است. نباید عجله کنیم. حتی اگر او خواسته زیادی داشته باشد و دردی حس نکند، باید صبر کرد. کالابریا 21 سال دارد، اما شبیه یک بازیکن 40 ساله را دارد. او فروتن است که مهم ترین ویژگی و قدرت یک بازیکن است. همیشه به حرف هایم گوش می کند و می خواهد یاد بگیرد.

تگ ها


اخبار روز سری آ فوتبال