گتوزو: یوونتوس به وضوح از ما بهتر بود

گتوزو از دست ایگواین عصبانی نیست، اما امیدوار است وی بتواند خودش را بیشتر کنترل کند ......

گتوزو از دست ایگواین عصبانی نیست، اما امیدوار است وی بتواند خودش را بیشتر کنترل کند.

به گزارش مدال، میلان در شبی پرهیجان، بازی را 2-0 به یوونتوس واگذار کرد. جنارو گتوزو در پایان بازی، به خبرنگاران اسکای اسپورت ایتالیا، گفت:

نباید به دنبال بهانه و کارت زرد و اشتباهات داوری باشیم. به تیمی باختیم که به وضوح برتر از ما بود. یوونتوس تیمی پر از ستاره است که هرسال یک ستاره به تیمش اضافه می کند و به بردن عادت کرده. کاری را که باید انجام می دادیم، انجام دادیم. سر گل دوم ساده لوحانه رفتار کردیم. می توانستیم در بازی بمانیم. یوونتوس ما را نابود نکرد، در واقع خوب بازی کردیم. باید قبول کنیم یوونتوس در یک سطح دیگری است.

شاید پنالتی بعضی چیزها را تغییر می داد، اما از لحاظ فیزیکی و چابکی، کم آوردیم. ایگواین؟ ما پنالتی زن های زیادی داریم. آن ها خودشان تصمیم می گیرند. او احساس کرد می تواند به گل تبدیل کند و خب اشتباه کرد. این چیزها اتفاق می افتند. کسیه هم سال قبل یک پنالتی از دست داد. امیدوارم پیپیتا از داوران معذرت خواهی کند. او باید خودش را کنترل کند. احساس کردم فشار زیادی را تحمل می کند. زدن پنالتی برابر تیم سابق ساده نیست. احساسات می توانند شما را در این لحظات اسیر کنند. 

یوونتوس نه تنها قوی ترین تیم ایتالیاست، بلکه در حد بارسلونا و منچسترسیتی هستند. با این حال احساس می کنم می توانستیم تا آخرین لحظات در بازی بمانیم. باید بگویم هیچوقت احساس نکردم واقعا در حال ضربه زدن به یوونتوس هستیم. کاستیخو در زمین گم بود، اما پس از عوض کردن سیستم به 3-3-4 بهتر شد. 

تگ ها


سری آ فوتبال