گراتزیانو پله در راه پیوستن به یوونتوس

یوونتوس قصد دارد گراتزیانو پله را برای تقویت خط حمله‌ی خود در ژانویه به خدمت بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یوونتوس برای تقویت خط حمله خود مهاجم سابق ساثهمپتون گراتزیانو پله را زیر نظر دارد. تیم آندرا پیرلو در این فصل روند خوبی نداشته است و در سال جدید در رتبه ششم و با ده امتیاز فاصله از صدرنشین شکست‌ناپذیر لیگ یعنی میلان قرار دارند. 


آنها از همه‌ی همسایه‌های خود در جدول گل کمتری به ثمر رسانده‌اند و بیشتر گل‌هایشان را هم کریستیانو رونالدو و آلوارو موراتا زده‌اند. 


بنا به گزارش گل، آنها تلاش می‌کنند با به خدمت‌گیری بازیکن ۳۵ ساله ایتالیایی از تیم شاندونگ لیونگ چین، روند گلزنی خود را بهبود بخشند. گفته می‌شود که این بازیکن به هر دو باشگاه شهر میلان هم پیشنهاد شده است و با وجود کاهش دستمزدها در چین و احتمال خروج این بازیکن، وستهم نیز به او علاقمند است. او بازیکن کم هزینه‌ای به نظر می‌رسد و گفتگوها با مدیر فوتبالی یوونتوس، فابیو پاراتیچی، برای انتقال او در همین ماه به تورین در جریان است. او قبل از رفتن به چین، در ۸۱ حضور خود بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ در ساثهمپتون ۳۰ گل به ثمر رساند. او همچنین برای لچه، آلکمار، پارما و فاینورد بازی کرده است.


او در ۲۰ مسابقه ۹ گل برای تیم ملی ایتالیا زد و تیم آنتونیو کونته را به یورو ۲۰۱۶ رساند، جایی که برابر بلژیک و اسپانیا گلزنی کرد و در یک چهارم نهایی برابر آلمان در ضربات پنالتی فرصتش را از دست داد. 


سوپرلیگ چین با قانونی که ماه پیش برای کاهش دستمزدها تصویب شد، قرار است بازیکنان خارجی خود را از دست بدهد. دستمزد بازیکنان داخلی هم به ۵۷۲ هزار پوند در سال محدود خواهد شد، در حالی که اکنون بازیکنان خارجی می‌توانند حدود ۲.۷ میلیون پوند در سال درآمد داشته باشند. 


این بدین معنی است که پله، که اکنون ۱۳.۷ میلیون پوند در چین دریافت می‌کند، باید از ۸۰ درصد آن یعنی ۱۱ میلیون پوند چشم‌پوشی کند. 


اسکار، بازیکن سابق چلسی، که سالانه ۱۸.۸۷ میلیون پوند از باشگاه شانگهای می‌گیرد، ۸۵ درصد از درآمدش را از دست خواهد داد.

تگ ها


فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال