گرامی: بردن تراکتور کار هر تیمی نیست

مدافع پارس جنوبی می‌گوید تیمش قطعا به دسته پایین تر سقوط نمی‌کند و در آینده نیز روند خوبش را ادامه خواهد داد....

به گزارش مدال، تیم پارس جنوبی روز گذشته در هفته بیستم لیگ برتر دست به کار بزرگی زد و موفق شد تراکتور یکی از مدعیان قهرمانی را با نتیجه یک بر صفر شکست بدهد. در کسب این برد مهم فریبرز گرامی مدافع زردپوشان نقش کلیدی داشت. او با عملکرد موثر در پست دفاع وسط توپ های زیادی را قطع کرد و باعث شد تا دروازه تیمش با خطر کمتری مواجه شد.


فریبرز گرامی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره برد تیمش در بازی دیروز عنوان کرد:‌ خداراشکر می‌کنم که توانستیم بازی خوب و منطقی انجام بدهیم و در نهایت ۳ امتیاز ارزشمند را بگیریم. تراکتور مدعی قهرمانی است و شما می‌دانید بردن این تیم کار هر کس و هر تیمی نیست. ما اما با درایت کادرفنی و تلاش بازیکنان این امر مهم را انجام دادیم و توانستیم شرایط خود را در جدول رده بندی بهبود ببخشیم.


وی درباره عملکرد خوب خودش در خط دفاعی پارس جنوبی بیان کرد: من به عنوان یک بازیکن سعی می‌کنم وظایفم را به نحو احسن انجام بدهم. خوشحالم که همه می‌گویند در این بازی موثر بودم و این باعث افتخارم است. اما هر چه بود این بازی تمام شده و باید به مسابقات بعدی فکر کنیم. انشاالله این روند خوب برای تیم ما ادامه داشته باشد و امتیازات بعدی را نیز به‌دست بیاوریم.


مدافع پارس جنوبی با اشاره به تعطیل نشدن مسابقات با توجه به شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد: همه ما بازیکنان با استرس فراوان مسابقات را انجام می‌دهیم. شرایط سختی را تجربه می‌کنیم و خواسته جمعی فوتبالی‌ها این است که مسابقات لیگ تعطیل شود. بین ما فوتبالیست‌ها و مردم عادی واقعا تفاوتی نیست و امیدوارم فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فکری به حال این قضیه کنند.


گرامی درباره احتمال سقوط پارس جنوبی به دسته پایین تر افزود: قطعا این اتفاق نمی‌افتد. ما تیم خوبی داریم و با پشتکار بازیکنان و کادرفنی شک نکنید سهمیه جم را در لیگ برتر حفظ می‌کنیم و در بازی‌های بعدی نیز با ادامه روند خوبمان ثابت می‌کنیم شایسته ماندن در لیگ برتر هستیم.

بیشتر بخوانید:
کامیابی‌نیا: درگیر ما نباشید/ در زمین تلاش کنید
مدیرعامل باشگاه سپاهان استعفا داد
شیخ سلمان:در مورد برگزاری دیدارهای ملی و باشگاهی دوشنبه تصمیم می‌گیریم 

تگ ها


پارس جنوبی جم تراکتور فوتبال ایران لیگ برتر ایران فریبرز گرامی فریبرز گرامی پارس جنوبی جم Tractor پارس جنوبی جم-Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال