گرامی: سقوط سایپا شوخی است

مدافع سایپا معتقد است تیمش به شرایط خوبی برمی‌گردد به رتبه‌های بالاتر صعود می‌کند....

به گزارش "ورزش سه"، فریبرز گرامی درباره شکست سایپا مقابل نساجی اظهار کرد: ما بازی منطقی و خوبی انجام دادیم و موقعیت‌های خطرناک‌تری هم نسبت به نساجی داشتیم. واقعا بدشانس هستیم که یک سری از توپ‌ها تبدیل به گل نمی‌شود و حریفان ما خیلی راحت و در دقایق آخر به گل می‌رسند.

او ادامه داد: به نظرم در جام حذفی هم حق ما باخت نبود و در پنالتی‌ها دقت لازم را نداشتیم. البته در جریان بازی هم می‌شد نساجی را ببریم ولی مثل همیشه در زدن ضربات آخر دقت نکردیم و خیلی راحت و مفت در دو مسابقه آخرمان شکست خوردیم.

مدافع سایپا در خصوص داوری دیدار با نساجی عنوان کرد: همه دیدند چه اتفاقی افتاد و چطور سر ما را بریدند. کل بینندگان تلویزیونی، کارشناسان و تماشاگران متوجه شدند که پنالتی برای ما اتفاق افتاد، غیر از داور وسط و داور پشت دروازه که در یک متری صحنه بود. واقعا جای سوال است که چطور آن صحنه واضح را پنالتی نگرفتند و در سرنوشت ما تاثیر گذاشتند.

گرامی درباره اینکه سایپا یکی از گزینه‌های سقوط است، ابراز کرد: به هیچ عنوان این حرف را قبول ندارم. بازی‌هایی که ما ارائه می‌کنیم، کمتر در لیگ برتر اتفاق می‌افتد. ما از نظر فنی هیچ‌مشکلی نداریم و فقط بدشانس هستیم و از موقعیت‌ها استفاده نمی‌کنیم. سقوط سایپا یک شوخی است و مطمئن باشید به رده‌های بالاتر صعود خواهیم کرد.

تگ ها


دسته یک پارس جنوبی جم فریبرز گرامی سایپا