گرانادا ۲ - ۰ بارسلونا؛ تداوم کابوس بارسا در خارج از خانه

بارسلونا باز هم در دیداری دور از خانه، با یک نمایش ضعیف، مقابل گرانادا شکست خورد تا کابوس والورده در بازی‌های دور از خانه ادامه داشته باشد...

بارسلونا باز هم در دیداری دور از خانه، با یک نمایش ضعیف، مقابل گرانادا شکست خورد تا کابوس والورده در بازی‌های دور از خانه ادامه داشته باشد

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، گرانادا در ورزشگاه نوئوو لوس کارمنس میزبان بارسلونا بود و در نهایت با نتیجه ۲-۰ مقابل بلوگرانا به پیروزی رسید.

چیزی از آغاز بازی نگذشته بود که روی اشتباه جونیو فیرپو، سولدادو توپ‌ربایی کرد و روی پاس او، رامون عزیز موفق شد اولین گل میزبان را خیلی زود وارد دروازه تراشتگن کند. بارسلونا در زمین سردرگم به نظر می‌رسید و قادر نبود شانس گلزنی روی دروازه گرانادا ایجاد کند. تنها دستاورد بارسا در نیمه اول دو کارت زرد برای سوارز و پیکه بود و این نیمه با برتری ۱-۰ گرانادا به پایان رسید.

در نیمه دوم بارسلونا با آمدن لیونل مسی و آنسو فاتی چهره‌ای تهاجمی‌تر پیدا کرد. تلاش‌های بارسا ادامه داشت اما در دقیقه ۶۴ برخورد توپ با بازوی آرتورو ویدال که تازه به زمین آمده بود توسط VAR بررسی و یک پنالتی برای گرانادا اعلام شد. این آلوارو وادیو بود که پنالتی به دست آمده را برخلاف جهت حرکت تراشتگن به گل دوم میزبان تبدیل کرد تا کار بارسلونا دشوارتر شود. بارسلونا با وجود داشتن مسی، سوارز، گریزمان و فاتی در زمین، هرچه تلاش می‌کرد در ایجاد شانس گلزنی ناکام بود.

در ادامه اتفاق دیگری رخ نداد و گرانادا موفق شد در این دیدار خانگی ۲-۰ مقابل بارسلونا پیروز شده و با ۱۰ امتیاز موقتاً به صدر جدول برسد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی گرانادا 2 - 0 بارسلونا/ ویدیو

طرح لباس بارسلونا ۲۱-۲۰۲۰ لو رفت

گرانادا ۲ - ۰ بارسلونا؛ تداوم کابوس بارسا در خارج از خانه
گرانادا ۲ - ۰ بارسلونا؛ تداوم کابوس بارسا در خارج از خانه

تگ ها


بلوگرانا نوئوو لوس کارمنس فوتبال جهان ارنستو والورده هفته پنجم لالیگا لالیگا فوتبال