گرانی ارز دردسر تازه آبی‌ها

مسئولان باشگاه استقلال چندی پیش در نشست هیات مدیره به جمع بندی رسیدند که با توجه به شرایط ارز در کشور این باشگاه برای لیگ هجدهم دیگر بازیکن خارجی جذب نکند اما با این وجود چند روزی است که عنوان میشود ماشاریپوف بازیکن تیم ملی ازبکستان مد نظر استقلالیها است ......

مسئولان باشگاه استقلال چندی پیش در نشست هیات مدیره به جمع بندی رسیدند که با توجه به شرایط ارز در کشور این باشگاه برای لیگ هجدهم دیگر بازیکن خارجی جذب نکند اما با این وجود چند روزی است که عنوان می‌شود ماشاریپوف بازیکن تیم ملی ازبکستان مد نظر استقلالی‌ها است.
مسئولان باشگاه استقلال تنها در شرایطی بازیکن خارجی برای فصل آینده جذب می‌کنند که یکی از بازیکنان خارجی فعلی این تیم از جمع آبی پوشان جدا شود. در صورتی که بازیکنانی مثل بویان یا تیام از استقلال جدا شوند در آن صورت استقلالی‌ها بازیکن خارجی را جایگزین خواهند کرد در غیر این صورت با مصوبه هیات مدیره این باشگاه جذب بازیکنان خارجی جدای از این بازیکنان فعلی ممکن نخواهد بود.
رضا افتخاری بعد از قهرمانی استقلال در جام حذفی درباره جذب بازیکنان خارجی مدعی شد: با این شرایط ارزی در کشور نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم. روزی که با تیام قرارداد بستم، مبلغ قرارداد بستم قیمت دلار زیر ۴۰۰۰ تومان بود، اما حالا قیمت دلار بیش از ۶۰۰۰ تومان است. با توجه به نوسانان ارزی به هیچ وجه امسال بازیکن خارجی جذب نمی کنیم. چون نمی‌توانیم حقوقش را بدهیم.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال