گرایی: وعده‌هایی که بابت استخدامم دادند،عملی نشده است

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان گفت: با وجود وعده‌هایی که مسئولان استان بابت استخدام من داده بودند و حتی مکاتبات لازم از سوی دولت با ارگان‌های مرتبط انجام شده بود، هنوز اتفاقی نیفتاده است....

به گزارش مدال و به نقل از میزان، محمدعلی گرایی دارنده دو مدال برنز جهان و مدال طلای بازی‌های آسیایی کشتی فرنگی، در گفت‌وگو با میزان در ارتباط با شرایط این روزهای خود و تمرین کردن در دوران قرنطینه، اظهار داشت: من هم مانند سایر کشتی‌گیران با برنامه‌های کادرفنی به همراه برادرم تمرینات را دنبال می‌کنیم. متأسفانه تمام باشگاه‌ها تعطیل است، اما چاره‌ای نیست و باید این دوران را پشت سر بگذاریم.

وی ادامه داد: متأسفانه با وجود از سرگیری فعالیت‌های برخی رشته‌ها هنوز مجوز برگزاری تمرینات و اردو‌ها به رشته کشتی داده نشده است که امیدواریم هر چه زودتر این اتفاق هم بیفتد. چون تمرینات انفرادی و در خانه به هیچ عنوان نمی‌تواند جایگزین تمرینات اردویی شود، اما خوشبختانه در وزن ۷۷ کیلوگرم موفق به کسب سهمیه المپیک شده‌ایم و با توجه به فاصله زمانی که تا آغاز این مسابقات داریم نگرانی از بابت دیر شروع شدن اردو‌ها نداریم.

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی قهرمانی جهان درخصوص وعده‌هایی که مسئولان استانی به وی بابت استخدام داده بودند و عملی نشده است، عنوان کرد: ما ورزشکاران درآمدی نداریم؛ یک قهرمان اگر از آینده شغلی خود مطمئن باشد، می‌تواند دوران قهرمانی را با آرامش پشت سر بگذارد و با خاطر آسوده تمریناتش را دنبال کند. سال ۹۸ درخواستی از وزیر ورزش و جوانان به نهاد ریاست جمهوری درباره استخدام من ارسال شد که این درخواست با موافقت نهاد روبرو شد و واعظی، مسئول دفتر ریاست جمهوری هم در نامه‌ای به زنگنه، وزیر نفت خواستار فراهم شدن شرایط استخدام من شد.

گرایی خاطر نشان کرد: متأسفانه هیچکدام از وعده‌های مسئولان استانی عملی نشد حتی پیش از بازی‌های آسیایی جاکارتا کامیاب، مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس وعده داد در صورت کسب مدال طلا یک واحد آپارتمان به من و برادرم اهدا خواهد شد که هنوز این اتفاق نیفتاده است. اما از هر چیزی مهم‌تر موضوع اشتغال و استخدام من است؛ با وجودی که مسئولان استان بابت استخدام وعده داده بودند و حتی مکاتبات لازم از سوی دولت با ارگان‌های مرتبط انجام شده بود؛ در حالی‌که مدرک تحصیلی‌ام هم مرتبط با این رشته است، اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است.

بیشتر بخوانید:
طیبی در دو راهی بنفیکا و اسپورتینگ
ساعی: منتظر نظر وزارت ورزش برای آغاز اردو هستیم

تگ ها


کشتی فرنگی محمدعلی گرایی منهای فوتبال کشتی