گربه سیاه پیکان در تبریز زمین گیر شد

پیکانی‌ها توانستند سرانجام طلسم نبردن‌های تراکتور را در دو فصل گذشته بشکنند و با دست پر از تبریز بازگشتند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از تیم‌های که پیکان تهران در دو فصل گذشته نتوانسته بود در مقابل آن جشن پیروزی به پا کند، تراکتور تبریز است؛ چرا که خودروسازان در لیگ بیستم شکستی ۳ بر ۱ را در تبریز متحمل شدند و در تهران هم به تساوی ۱-۱ رضایت دادند. در لیگ نوزدهم هم شرایط برای پیکان در مقابل تراکتور به مانند لیگ بیستم بود.

پیکانی‌ها در لیگ نوزدهم در تهران شکستی ۳-۲ را مقابل تراکتور تجربه کردند و در تبریز نبرد پیکان و تراکتور بدون گل مساوی به پایان رسید؛ در واقع آخرین پیروزی پیکان مقابل تراکتور به هفته بیست و ششم لیگ نوزدهم باز می‌گردد جایی که خودروسازان با تک گل عیسی آل‌کثیر توانستند دست پر از تبریز بازگردند و سه امتیاز ارزشمند را از آن خود کنند.

شاگردان مجتبی حسینی به دنبال آن بودند تا به طلسم دو ساله پایان بدهند و بار دیگر مقابل تراکتور جشن پیروزی به پا کنند و به نوعی به گربه سیاه پیکان در فصول گذشته امتیاز ندهند؛ دستاوردی که با گل زودهنگام پیمان بابایی دور از دسترس به نظر می‌آمد اما شاگردان حسینی توانستند در فاصله ۴ دقیقه کامبک بزنند و بازگشت رویایی را در ورزشگاه تبریز تجربه کردند و ۳ امتیاز ارزشمند را از تبریز با خود به سوغات آوردند.

ابتدا شلیک تماشایی اسماعیل بابایی و سپس گلزنی محمدجواد آزاده باعث شد تا پیکان بازی باخته را ببرد و به طلسم دو ساله خود مقابل تراکتور پایان بدهد و شاگردان مجتبی حسینی نیز با این کامبک و کسب پیروزی و ۳ امتیاز، جشن پیروزی خود را آن‌هم در خانه حریف به پا کردند تا روند خوب پیکان در لیگ بیست و یکم ادامه‌دار باشد.

تگ ها


تراکتور فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال