گرت بیل باعث اخراج یک برزیلی از رئال مادرید!

بازگشت گرت بیل به رئال مادرید، این باشگاه را با یک معضل عجیب روبرو خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، دوران یک سال و قرضی حضور گرت بیل در تاتنهام با پایان فصل به اتمام رسید و حالا یک سال از قرارداد این بازیکن با رئال مادرید باقی مانده است. پیش از رقابت های یورو ۲۰۲۰ اخباری در مورد تمایل گرت بیل به خداحافظی از فوتبال در همین تابستان منتشر شده و خود نیز او این شایعات را رد نکرد، اما به نظر می رسد یک فصل دیگر نیز شاهد حضور این بازیکن در ترکیب رئال مادرید خواهیم بود.

تعطیلات بیل هفته بعد به اتمام می رسد و دیروز نیز تاتنهام تایید کرد که بیل فصل پیش رو برای رئال بازی خواهد کرد.

//as01.epimg.net/futbol/imagenes/2021/07/16/primera/1626466623_711900_1626467405_sumario_normal.jpg

بازگشت ستاره ولزی به رئال این باشگاه را با یک معضل عجیب روبرو می کند. با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، گرت بیل اکنون بازیکن بدون پاسپورت اروپایی محسوب می شود و به این ترتیب مانع حضور یکی از برزیلی های رئال در فهرست تیم خواهد شد.

وینسیوس، رودریگو و ادر میلیتائو برزیلی هایی هستند که هیچکدام نتوانسته اند تابعیت اسپانیایی بگیرند و طبق قوانین لالیگا، هر تیم در فهرست خود تنها می تواند سه بازیکن خارج از اتحادیه اروپا داشته باشد.

قبلا می شد که این قانون در مورد بازیکنانی که پیش از "برگزیت" با یک تیم لالیگایی قرارداد بسته اند، صدق نمی کند اما امروز آاس این را تکذیب کرد. اگر قوانین تعدیل نشود، بازگشت بیل به فهرست رئال به معنای بیرون رفتن نام یکی از برزیلی های رئال خواهد بود. 

 وینسسیوس قرار بود بهار امسال تابعیت اسپانیا را قبول کند اما در روند کار، موانعی ایجاد شده است. گفته می شود اگر مذاکرات با لالیگا به نتیجه نرسد، احتمالا رودریگو در فهرست تیم دوم رئال قرار خواهد گرفت و با اسپانیایی شدن وینیسیوس، نام رودریگو به فهرست تیم اول اضافه می شود.


 

تگ ها


وینیسیوس جونیور گرت بیل فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال