گرت بیل به اندازه کافی برای رئال مفید بوده است

دنی سبایوس، هافبک اسپانیایی آرسنال به تمجید از گرت بیل پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علیرغم انتقادات فراوان و بی مهری ها، بسیاری معتقدند گرت بیل عملکرد درخشانی در این هفت سال حضور در برنابئو داشته و نقش مهمی در موفقیت های این تیم ایفا کرد که دنی سبایوس نیز این موضوع را تایید می کند. گرت بیل از زمان پیوستن به رئال مادرید از تاتنهام در سال ۲۰۱۳، چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یک لالیگا فتح کرده است.

دنی سبایوس گفت: "لیگ برتر نیز برای گرت بیل بسیار خوب است، اما او یک بازیکن مهم برای رئال مادرید محسوب می شود. بیایید دستاوردهایی که گرت بیل برای رئال مادرید به ارمغان آورده را فراموش نکنیم، هر کسی نیز به او اعتماد ندارد بهتر است فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر لیورپول را دوباره مشاهده کند. گرت بیل به اندازه کافی برای باشگاه رئال مادرید مفید بوده است."

دنی سبایوس در شرایط آینده و مقصد احتمالی فصل بعد نیز گفت: "من خوشحال هستم و با رئال مادرید قرارداد دارم. من ۲۳ سال دارم و حالا احساس می کنم بازیکن بهتری بوده و برای همه چالش های پیش رو آماده هستم. من از علاقه والنسیا به خودم مطلع بودم. مدیر برنامه ام در مورد ابراز تمایل تیم های دیگر برای خریدم به من اطلاع داد، اما من بازی نکرده و به تازگی از بند مصدومیت رها شده بودم. من تمرینات را شروع کرده و وضعیت را تغییر دادم. در یک ماه و نیم گذشته احساس می کنم اهمیت بیشتری دارم."

بیشتر بخوانید:
تلاش الدحیل برای خرید دوستاره کنونی چلسی
چاقو خوردن ستاره تاتنهام در قرنطینه
بازگشت گواردیولا به بارسلونا بعید است

تگ ها


دنی سبایوس گرت بیل فوتبال جهان آرسنال رئال مادرید آرسنال رئال مادرید فوتبال