گرت بیل به رئال مادرید و هوادارانش توهین کرده است!

جان توشاک سرمربی ولزی و سابق باشگاه رئال مادرید معتقد است که گرت بیل با عدم فراگیری زبان اسپانیایی، به باشگاه رئال مادرید و هواداران این تیم توهین کرده است....

به گزارش مدال؛ ناتوانی «گرت بیل» ستاره ولزی باشگاه رئال مادرید در صحبت کردن به زبان اسپانیایی پس از شش سال حضور در «سانتیاگو برنابئو» از سوی «جان توشاک» هم‌وطن بیل و سرمربی سابق رئال یک بی‌احترامی قلمداد شده است.

وینگر ولزی در اسپانیا بارها خود را تنها دیده و بارها به علت عدم صحبت به زبان اسپانیایی مورد انتقاد قرار گرفته و حالا بیشتر از هر زمان دیگری این ناتوانی برایش دردسرساز شده است. بیل سه سال دیگر با رئال مادرید قرارداد دارد و چند روز پیش در حالی که آماده انتقال به لیگ چین بود، انتقالش از سوی باشگاه در لحظات پایانی وتو شد.

«زین‌الدین زیدان» سرمربی رئال مادرید، در رسانه‌ها به وضوح اعلام کرد که «گرت بیل» در برنامه‌هایش جایی ندارد و حالا «جان توشاک» می‌گوید که مهاجم 30 ساله به اندازه کافی تلاش نکرده تا خودش را به زندگی در اسپانیا عادت دهد. او در مصاحبه‌ای رادیویی خطاب به شاهزاده ولزی گفت: «یالا گرت! بیرون بیا، مصاحبه کن و خودت با زبان خودت حرف بزن و از خودت دفاع کن!»

توشاک در ادامه گفت: «در اسپانیا هیچ چیز خوب پیش نرفته و این من را ناراحت می‌کند. بیل حالا شش یا هفت سال است که در آنجا زندگی می‌کند ولی به زبان‌شان حرف نمی‌زند! این برای افرادی که برایشان کار می‌کند نوعی توهین محسوب می‌شود. او در تیم مهم بوده اما حیف که خود را با شرایط زندگی در کشوری که در آن زندگی می‌کند وفق نداده است. گرت یالا! کمی بیرون از خانه وقت بگذران و زبان اسپانیایی را یاد بگیر!»

بیشتر بخوانید:

گرت بیل در انتظار اخراج زیدان از رئال

تگ ها


جان توشاک بیل رئال مادرید توهین گرت بیل کهکشانی‌ها گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال