گرت بیل تنها یک بمب صوتی بود!

گرت بیل ستاره ولزی باشگاه رئال مادرید هنوز به میادین بازنگشته، بار دیگر دچار مصدومیت شد تا برای یک ماه از میادین به دور باشد،اتفاقی که دیگر صبر سران رئالی را لبریز کرده است! حدس بزنید چه کسی مصدوم شده است؟ آهگرت بیل! اژدهای پیر و خسته ولزی که دیگر تاب و توان باز کردن بال هایش را ندارد! او دیگر به پایان تاریخ ......

گرت بیل ستاره ولزی باشگاه رئال مادرید هنوز به میادین بازنگشته، بار دیگر دچار مصدومیت شد تا برای یک ماه از میادین به دور باشد،اتفاقی که دیگر صبر سران رئالی را لبریز کرده است!

حدس بزنید چه کسی مصدوم شده است؟ آه گرت بیل ! اژدهای پیر و خسته ولزی که دیگر تاب و توان باز کردن بال هایش را ندارد! او دیگر به پایان تاریخ انقضای خود رسیده است، پس بهتر است هرچه سریعتر او را به کاردیف برسانند! اژدها ها نمی توانند در برف و بوران زمستانی التیام ببینند! آنها به تیمار نیاز دارند!

 گرت بیل به همان اندازه که با آمدنش به رئال مادرید پر سر و صدا بود و بازار نقل و انتقالات را درگیر خود کرد تا بمب زمان خود لقب بگیرد، اما او تنها یک بمب تبلیغاتی بود! فقط یک بمب! آن هم از نوع صوتی! چرا که گرت بیل تنها برای نهایتا 2 فصل در رئال مادرید بازی کرد! او پس از این مدت را در رخت و خواب به استراحت زمستانی پرداخت! آماری فاجعه انگیز که تنها خودش می توانست از خود به جای بگذارد! پس گرت بیل رفته رفته را محبوبیت خود را در مادرید از دست داد!

 پرز که همواره حامیان اصلی ستاره های باشگاه های خود است، در مورد بیل عقب نشینی کرد تا مورد گزند هواداران  تیم خود قرار نگیرد! پیر مرد سیاستمدار قو های مادرید هم فهمیده بود دیگر ماجرا قابل کنترل نیست و باید هرچه سریع تر فکری به حال این بیمار همیشگی نماید.

 در فصل نقل و انتقالاتی گذشته، پیش از آغاز فصل 2017/18  ژوزه مورینیو معتقد بود گرت بیل باید به هر نحوی که شده باید راهی منچستر یونایتد شود! او سخت بر روی عقیده خود باقی مانده بود تا برادران ادوودوارد برای جذب این ستاره ولزی که سابقه حضور در لیگ برتر را دارد دست به کار شوند.

پرز تصمیم گرفته بود تا هرچه سریع تر گرت بیل را به فروش برساند، او حتی با برادران ادوودوارد هم قرار ملاقات خود را تنظیم کرده بود! اما زیدان نظر دیگری داشت! به نظر می رسید مرد فرانسوی رئالی ها مایل به جدایی گرت از رئال نبود! پس به پرز گفت: لطفا دست نگه دار!

 گرت بیل نیز به دنبال آخرین شانس خود می گشت، او نیز به زیدان اطمینان داد پاسخ اعتمادش را خواهد داد، اما پس از اغاز فصل شرایط به گونه ای دیگر پیش رفت تا صدای دیگر هم تیمی های این بازیکن نیز از بابت مصدومیت های پی در پی و همیشگی اش بلند شود و رونالدو به پرز و زیدان مشاوره ای جدید  بدهد!

کریستیانو رونالدو بر این باور است باشگاه باید هرچه سریعتر گرت بیل را به فروش برساند! او برای این کار راه حل نیز دارد! کریستیانو می خواهد از طریق ارتباطاتی که در شهر منچستر دارد مسئولان یونایتد را به پای میز مذاکره بنشاند تا با دادن تخفیف ویژه برای فروش این ستاره ولزی، مبلغ مورد نظر مسئولان بایرن مونیخ را برای فروش رابرت لواندوفسکی به باشگاه خود در اختیار مدیران کهکشانی ها قرار دهد!

 به نظر می رسد این بهترین راهکار برای رئالی ها و ایجاد خط حمله ای قدرتمند برای تزریق جان تازه به رگ های مرده BBC  باشد، رئالی ها بیشتر از تیم ملی ولز از مصدومیت بیل رنج بردند تا در ضروری ترین روزها، این ستاره در ترکیب مادریدی ها غایب باشد، به نظر می رسد این پایان راه اژدهای ولزی در  سانتیاگو برنابئو باشد.

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید لالیگا فوتبال