گرت بیل تکلیف آینده اش را مشخص کرد

گرت بیل به یک رسانه ولزی گفت که فعلا قصد بازنشستگی از فوتبال را ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ولز در شبی که حرفی برای گفتن نداشت، با چهار گل برابر تیم ملی دانمارک مغلوب شد و وداع تلخی با رقابت های یورو ۲۰۲۰ داشت. گرت بیل کاپیتان باتجربه تیم ملی ولز علاقه ای به صحبت در مورد آینده خود نداشت و در واکنش به این سوال، عکس العمل تند و غیرمنتظره ای از خود نشان داد.

او در واکنش به سوال خبرنگار بی بی سی در مورد احتمال بازنشستگی اش از بازی های ملی عصبانی شد و بدون پاسخ میکسدزون را ترک کرد اما کمی بعد در مصاحبه با یک رسانه ولزی با زبان بومی این کشور شایعات در مورد خداحافظی اش را تکذیب کرد. اخیرا گفته شده بود که او پس از یورو ۲۰۲۰ فوتبال را کنار می گذارد.

گرت بیل در این رابطه گفت:« می خواهم همچنان به فوتبال ادامه دهم. گاهی مردم سوالاتی احمقانه می پرسند ولی باید بگویم که از بازی برای تیم ملی کشورم لذت می برم و تا زمانی که در فوتبال باشم، برای ولز به میدان خواهم رفت.»

بیل ادامه داد:« از حالا باید تمرکزمان روی دور مقدماتی جام جهانی قطر باشد. از تجربه یورو ۲۰۲۰ باید استفاده کرده و با افزایش اعتماد به نفس، شانس مان برای رسیدن به جام جهانی را بالا ببریم. معتقدم می توانیم سهمیه جام جهانی را کسب کنیم.»

بیل پس از چند هفته استراحت به تمرینات پیش فصل رئال اضافه خواهد شد و به نظر می رسد فصل بعد برای این باشگاه و زیر نظر کارلو آنچلوتی بازی خواهد کرد.

تگ ها


گرت بیل یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال