گرت بیل حالا هیولای دیگری است

پیتر کراوچ ستاره سابق فوتبال انگلیس و تاتنهام می گوید گرت بیل نسبت به هفت سال پیش که به مادرید پیوست بازیکنی کاملاً متفاوت است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیتر کراوچ ستاره سابق فوتبال انگلیس و مهاجم سابق تاتنهام با ستایش از درخشش گرت بیل در بازی دیروز این تیم مقابل برایتون می گوید بیل نسبت به سال ۲۰۱۳ زمانی که تاتنهام را ترک کرد و به رئال مادرید پیوست بسیار پیشرفت کرده و حالا بازیکن دیگری است.

گرت بیل بعد از هفت سال حضور در رئال مادرید امسال تابستان این تیم را ترک کرد تا با یک قرارداد قرضی یک ساله به تیم سابقش تاتنهام برگردد. بیل در بازی دیروز مقابل برایتون اولین گل خود در بازگشت به تاتنهام را با ضربه سر زد.

پیتر کراوچ درباره گرت بیل به بی بی سی گفت: " گرت بیل از نظر زدن ضربات سر به مراتب بهتر شده است. زمانی که من در تاتنهام با او همبازی بودم گرت سرزن خوبی نبود. بیل کارش را به عنوان دفاع چپ شروع کرد ولی با تلاش زیاد فوتبالش را بهتر و بهتر کرد و در رئال مادرید به بازیکنی در کلاس جهانی تبدیل شد".

ستاره سابق تاتنهام در ادامه گفت: " به نظر من گرت بیل حالا فهمیده با قد بلندی که دارد و با اندام قوی و تکنیک بالایش بهترین مزیت را برای سرزنی دارد. گلی که بیل امروز با سر وارد دروازه برایتون کرد واقعاً زیبا بود".

بیشتر بخوانید:

واکنش رسانه‌های اسپانیا به درخشش گرت بیل+ عکس

واکنش گرت بیل بعد از گلزنی برای تاتنهام

 

 

تگ ها


گرت بیل فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال