گرت بیل خواهان بازگشت به مادرید؛ اگر زیدان برود

به گزارش آ اس، گرت بیل امیدوار است فصل آینده به رئال مادرید برگردد و فصل آخر دوران قراردادش را در این تیم توپ بزند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزنامه اسپانیایی آ اس در گزارشی می گوید گرت بیل مشتاق است در پایان فصل جاری و حضور قرضی اش در تاتنهام به رئال مادرید برگردد و با یک فصل دیگر بازی در لوس بلانکوس، سال آخر قراردادش را هم در مادرید سپری کند.

تاتنهام در ماه سپتامبر امسال موفق شد گرت بیل را از رئال مادرید به صورت قرضی و به مدت یک فصل به خدمت بگیرد. این در حالی بود که ستاره ولزی در سال ۲۰۱۳ در حرکتی در جهت عکس‌، با قراردادی که در زمان خود رکورد دنیا را شکست از تاتنهام راهی مادرید شده بود.

آ اس می‌گوید گرت بیل که با زیدان رابطه بدی دارد و سرمربی فرانسوی را عامل کنار گذاشته شدن خود از ترکیب اصلی رئال و در نهایت جدا شدن قرضی از این تیم می داند امیدوار است با شرایطی که رئال در این فصل داشته در ادامه فصل زیدان از این تیم کنار گذاشته شود و شرایط برای بازگشت او مهیا شود.

این روزنامه مدعی است در صورتیکه زیدان تا انتهای فصل استعفا داده یا اخراج شود فرصت ایده آلی برای گرت بیل فراهم می شود تا به رئال بازگشته و سال پایانی قراردادش را در این تیم توپ بزند.

البته آ اس می گوید حتی در صورت ماندگار شدن زیدان در رئال، باز هم این احتمال وجود دارد که گرت بیل سال آینده به برنابئو برگشته و به تیم زیدان ملحق شود چرا که فلورنتینو پرز رئیس باشگاه از علاقه مندان پر و پا قرص ستاره ولزی است. ستاره ای که او را با قراردادی که در زمان خود رکورد دنیا را شکست جذب کرده بود.

بیشتر ببینید:

استارت فوق العاده دمبله و گل خاطرانگیز مقابل تاتنهام

5 گل برتر تاتنهام در مقابل کریستال پالاس/ ویدیو

 

 

تگ ها


گرت بیل فوتبال جهان تاتنهام رئال مادرید فوتبال