گرت بیل در انتظار اخراج زیدان از رئال

گرت بیل ستاره ولزی باشگاه رئال مادرید به این باور رسیده که زین‌الدین زیدان سرمربی کهکشانی‌ها به زودی از باشگاه اخراج خواهد شد....

به گزارش مدال؛ «گرت بیل» شاهزاده ولزی باشگاه رئال مادرید که در ماه‌های اخیر خبرهای زیادی در خصوص آینده او در رسانه‌های جهان منتشر شده، باور دارد می‌تواند در پایتخت اسپانیا دوام بیاورد و اخراج زیدان را به چشم ببیند!

رابطه گرت و زیدان مدت‌هاست که خراب شده و در هفته‌های اخیر این رابطه سیاه در مقابل دوربین رسانه‌ها نیز ثبت شده است. در این بین حتی گرت در آستانه انتقال به چین قرار داشت اما «فلورنتینو پرس« در لحظه آخر با این انتقال مخالفت کرد تا زمزمه‌های اختلاف رئیس باشگاه با سرمربی فرانسوی نیز کم‌کم به گوش برسد.

در همین راستا اما «AS» مدعی شده که با وجود نامشخص بودن آینده بیل، ستاره ولزی هنوز امید خود در اسپانیا را به طور کامل از دست نداده است. گرچه او در ابتدا از منتفی شدن انتقالش به چین عصبانی بود و به همین دلیل نیز از رئیس باشگاه خواست تا به مونیخ برای حضور در «آئودی کاپ» سفر نکند اما حالا متوجه شده که با توجه به نتایج بسیار بد و ناامیدکننده رئال در پیش فصل، رئیس باشگاه تصمیم گرفته تا او را در مادرید حفظ کند. این اقدام بیل را امیدوار کرده تا پرس در صورت تداوم نتایج فاجعه‌بار رئال با زیزو، سرمربی فرانسوی را از باشگاه اخراج کند و او با مربی جدید فرصت جدیدی به دست آورد.

فلورنتینو پرس یکی از مدیرانی‌ست که دست به اخراج خوبی دارد؛ او در 17 سال گذشته 14 سرمربی را از مادرید اخراج کرده و شاید زیدان هم قربانی بعدی باشد.

بیشتر بخوانید:

رئیس باشگاه رئال به نظر زیدان اهمیتی نمی‌دهد

تگ ها


زین‌الدین زیدان اخراج زیدان فلورنتینو پرس کهکشانی‌ها گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال