گرت بیل؛ مهاجمی که بر سر نخواستن او دعواست!

هر روز اخبار جدید و متناقضی درباره حضور یا عدم حضور گرت بیل در فصل آینده تیم رئال مادرید شنیده می‌شود...

مهاجم ولزی رئال مادرید که سال ۲۰۱۳ به جمع کهکشانی‌ها پیوست، حالا امکان دارد با پایان فصل این تیم را ترک کند و این روزها صحبت ها بر سر خواستن و نخواستن او شنیده می شود.
به گزارش خبرنگار مدال طبق ادعای مارکا، رئال مادرید در تابستان 2017 می‌توانست گرت بیل را با مبلغ 120 میلیون یورو به منچستر یونایتد بفروشد اما در آن زمان تعلل کرد و حالا به نظر می‌رسد که این بازیکن مشتری پر و پا قرصی ندارد. بیل از تیم جدیدش سالی 17 میلیون یورو دستمزد می‌خواهد که مبلغ قابل توجهی برای این بازیکن خواهد بود. 
گفته می‌شود نه هواداران، نه کادر فنی و نه مدیران باشگاه هیچ تمایلی به حفظ بیل ندارند و بر خلاف ادعاهایی که نزدیکان این بازیکن در مورد جدا شدنش منتشر می‌کنند به نظر نمی‌رسد که رفتن وی چندان ساده باشد چرا که سخت است که بتوان برای بازیکنی که در آستانه 30 سالگی است مشتری پر و پا قرصی پیدا کرد.
در ابتدا ادعاها حاکی از آن بود که مهاجم سفیدپوشان مورد توجه شیاطین سرخ قرار گرفته و این تیم خواهان به خدمت گیری بیل است اما امروز ديلی استار مدعی شد اخباری كه پيرامون ملحق شدن بيل به يونايتد منتشر شده صحت نداره. در حقيقت منچستری‌ها ترجيح مي‌دهند گزينه‌های جوان‌تری را جذب كنند.
با وجود تمام اخبار ضد و نقیضی که شنیده می‌شود باید تا پایان فصل منتظر تصمیم گرت بیل و سران باشگاه رئال مادرید برای ترک یا ادامه همکاری با این بازیکن ماند.

تگ ها


گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال