گرت بیل هنوز هم جزو سه، چهار بازیکن برتر دنیاست!

جاناتان بارنت، مدیر برنامه گرت بیل می‌گوید انتقال به تاتنهام بهترین اتفاق ممکن برای ستاره ولزی بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان سال ۲۰۱۳ بود که گرت بیل با قراردادی به ارزش ۸۵ میلیون پوند از تاتنهام به رئال مادرید پیوست و در مدت حضور خود در این تیم افتخارات زیادی با کهکشانی ها به دست آورد اما اخیراً اعتماد سرمربی فرانسوی یعنی زین الدین زیدان را از دست داده بود؛ موضوعی که باعث شده بود او به یک نیمکت نشین محض تبدیل شود.

بعد از کش و قوس‌های فراوان اما چندی پیش گرت بیل از رئال مادرید جدا شد و با قراردادی قرضی به تاتنهام پیوست. مدیربرنامه این ولزی اما تاتنهام را بهترین گزینه برای گرت بیل تلقی می کند. جاناتان بارنت در این باره گفت: " تاتنهام یک تیم خوب و یک مربی عالی در اختیار دارد و معتقد هستم آنها به کمک گرت بیل می توانند به قهرمانی در لیگ برتر هم نزدیک شوند. شما می‌توانید نتایج هفته گذشته را ببینید تا به این موضوع پی ببرید. گفتن این جمله برای من کشنده است چرا که طرفداران آرسنال هستم اما این یک واقعیت به حساب می آید.

گرت بیل نیاز ندارد که خود را به دیگران اثبات کند چرا که همه چیز به دست آورده و جزو سه، چهار بازیکن برتر دنیا بوده و هنوز هم هست. من فکر می‌کنم که او در تاتنهام موفق خواهد شد."

بارنت در ادامه گفت: " گرت بیل تاتنهام را دوست دارد. مهمترین چیز این است که او لبخند می زند و از زندگی لذت می برد. او دوران سختی را پشت سر گذاشته و اکنون می خواهد از همه چیز لذت ببرد. همه چیز بین او و رئال مادرید به بن‌بست رسیده بود و فکر می‌کنم که برخی اتفاقات احمقانه رخ داد."

تگ ها


گرت بیل تاتنهام رئال مادرید