گرت بیل و مخالفت با پیشنهاد جنجالی فیفا

گرت بیل، ستاره تیم ملی ولز از سران فیفا خواسته تغییری در برنامه برگزاری جام جهانی انجام ندهند....

به گزارش "ورزش سه"، اخیرا اخباری در مورد احتمال برگزاری جام جهانی برای هر دو سال یکبار منتشر شده و به نظر می رسد آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال در متن انجام این پروژه قرار دارد. البته بسیاری معتقدند این برنامه شرایط را برای بازیکنان دشوارتر کرده و صدمات زیادی را برای آنها به همراه خواهد داشت که به نظر گرت بیل نیز در بین این دسته از افراد قرار دارد.

گرت بیل گفت: "این برنامه مورد علاقه من نیست و من سنت برگزاری جام جهانی در هر چهار سال را دوست دارم. برنامه فعلی جام جهانی مانند المپیک است که هر چهار سال یکبار برگزار می شود و اینگونه چنین تورنمنت هایی خاص تر هم به نظر می رسند، زیرا قرار نیست همیشه شاهد برگزاری آنها باشیم."

هت تریک گرت بیل در جریان برتری ۳-۲ مقابل بلاروس در کازان روسیه باعث شد رقابت این تیم با بلژیک و جمهوری چک در صدر گروه ادامه یابد. البته حتی اگر تیم ملی ولز خارج در بین تیم برتر جای نداشته باشد نیز باز هم به لطف عملکرد خود در لیگ ملت های اروپا شانس زیادی برای حضور در  مرحله پلی آف و در واقع یکی دیگر از مسیرهای ممکن رسیدن به جام جهانی قطر ۲۰۲۲ دارد.

گرت بیل در این رابطه گفت: "در رده ملی در اوج قرار داریم و این چیزی است که هر بازیکنی آرزوی رسیدن به آن را دارد. من هیچ فرقی با دیگران ندارم و هیچ کس در تیم ملی ولز با دیگری متفاوت نیست."

تگ ها


آرسن ونگر گرت بیل فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال