گردان: اشتباهات علیه ما اپیدمی شده است

دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن می گوید که دیدار برابر پیکان برای این تیم حکم یک فینال زودرس را دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش، شهاب گردان دروازه بان با تجربه تیم فوتبال ذوب آهن در گفتگویی در رابطه با شرایط این تیم پیش از بازی هفته سوم برابر پیکان اینطور حرف هایش را آغاز کرد و گفت: از نظر نتیجه ای دو مساوی به دست آورده ایم. اولی را قطعا برده بودیم، ولی دومی را نمی شود به طور قطعی گفت. با این حال باز هم داور اشتباه کرد. الان می توانستیم اول جدول باشیم، ولی ۲ امتیاز از ۲ بازی داریم. همیشه امیدواریم ولی ادامه این شرایط امیدمان را نا امید می‌کند. باید غیر از امیدوار بودن به آینده، کارهای بیشتری بکنیم. نمی دانم چه کاری و این وظیفه باشگاه است. باید تصمیمی بگیرند که این شرایط دیگر ادامه پیدا نکند.


از شهاب گردان در مورد دو اشتباه داوری در دقایق ۹۵ و ۱ بازی علیه ذوب آهن پرسیدیم، که او در واکنش به این سوال گفت: این دیگر از بدشانسی هم گذشته است. معمولا این اشتباهات هر چند وقت یکبار اتفاق می افتد ولی دیگر این برای ذوب آهن اپیدمی شده. چطور می شود که یک سوت هم به نفع ذوب آهن نزده نمی شود. کار از ان شاالله گفتن گذشته و همانطور که گفتم خودمان باید برای بهبود این شرایط کاری کنیم.


شهاب گردان در ادامه با تاکید بر این نکته که این دو اشتباه داوری می‌تواند نتیجه یک فصل ذوب آهن را تحت تاثیر قرار بدهد، اضافه کرد: این اتفاقاتی که افتاد، هفته اول و دوم بوده است. من یک ذره فوتبال بازی کرده ام و یک مقدار اگر قبول داشته باشند، در این فوتبال تجربه دارم. این دو اشتباه تاثیرگذارترین اشتباهات در روند تیمی ذوب‌آهن بوده است. دقیقا در شرایطی که می توانستیم صدر جدول باشیم، این دو اشتباه نتیجه گیری کل فصل تیم را تحت تاثیر قرار می‌دهد. یک داور دقیقه ۹۵ اشتباه می کند و یک داور دقیقه یک. تیمی که می چسبد به بالا، پایین آوردنش خیلی سخت است و تیمی که پایین قرار می گیرد، به سختی بالا می‌آید.  تیم ما اما ریشه دار است؛ شخصیت و انسجام و روح تیمی را دارد. سرد و گرم روزگار را زیاد چشیده ولی خب دیگر نباید این اتفاقات و اشتباهات تکرار شود.


از شهاب گردان در رابطه با عدم نتیجه گیری فصل گذشته ذوب آهن پرسیدیم و او با اشاره به تاریخ باشگاه توضیح داد: شما تمام اسم ذوب آهن را روی یک فصل نتیجه نگرفتن خلاصه نکنید. اتفافاتی که سال گذشته افتاد، اگر برای هر تیم دیگری رخ می‌داد، دو سه بار سقوط می‌کرد. همه جا می گویند چون ذوب آهن تیمی مظلومی و فرهنگی است و در فضای مجازی سر و صدا نمی کند، حقش خورده می شود و اگر اینطور باشد، خیلی غم انگیز است. در مجموع با یک سال نتیجه نگرفتن نمی شود گفت تیم خوبی نیستیم. ما تیم خیلی خوبی هستیم. هر روز زحمت می کشیم و طبق برنامه تمرینات بسیار خوبی را انجام می دهیم.


دروازه بان فصل گذشته فولادخوزستان در مورد عملکرد خودش پس از بازگشت به ذوب آهن نیز حرف زد و گفت: همان اندازه ای که از من انتظار می رود سعی می کنم انتظارات را برآورده کنم. الان نمی توان در مورد عملکرد من حرف زد و بهتر است پایان این فصل این ارزیابی صورت گیرد. 


شهاب گردان در مورد تجربه کار کردن با مربیان جوان نظیر جواد نکونام و رحمان رضایی اضافه کرد: تجربه همکاری با آقای نکونام و آقای رضایی را دارم. خب این ها یک نزدیکی خاصی به افکار نسل جوان دارند و تفکرات را در زمان کمی به تیم دیکته می کنند. شما ببینید در ذوب آهن، تیمی که این همه بازیکن از دست داده، وقتی این همه منسجم بازی می کند، یعنی خوب کار شده است. 


سوال پایانی از گردان در رابطه با بازی هفته سوم این تیم برابر پیکان بود و او در واکنش به این بازی گفت: میزبان هستیم ولی تیم های آقای تارتارهمیشه تیم های خوبی و منسجمی هستند. سه چهار امتیاز عقب هستیم. برای خودمان از نظر جدولی حکم یک فینال زودرس را دارد و با تمام وجود در این بازی حاضر خواهیم شد.

بیشتر بخوانید:

واکنش سازمان لیگ به کناره‌گیری ذوب‌آهن

تهدید باشگاه ذوب آهن به کناره‌گیری از لیگ برتر!

 

 

تگ ها


ذوب آهن اصفهان شهاب گردان فوتبال ایران ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال