گرد و خاک دیدار فولاد-پیکان را لغو می کند؟

مسئول برگزاری مسابقات فوتبال در خوزستان با اشاره به بروز پدیده گرد و خاک در اهواز، گفت: هواشناسی ساعت ۱۳ نظر خود را درخصوص غلظت گرد و خاک و آلودگی هوا و همچنین سرعت باد در زمان برگزاری دیدار فولاد و پیکان به ما اعلام می کند و آن موقع درباره انجام یا لغو بازی تصمیم گیری می شود ......

مسئول برگزاری مسابقات فوتبال در خوزستان با اشاره به بروز پدیده گرد و خاک در اهواز، گفت: هواشناسی ساعت ۱۳ نظر خود را درخصوص غلظت گرد و خاک و آلودگی هوا و همچنین سرعت باد در زمان برگزاری دیدار فولاد و پیکان به ما اعلام می کند و آن موقع درباره انجام یا لغو بازی تصمیم گیری می شود.
عبدالنبی شولی درخصوص برگزاری بازی فولاد و پیکان در اهواز باتوجه به نامساعد شدن شرایط جوی، اظهارکرد: ما منتظر اعلام نظر هواشناسی خوزستان هستیم تا ببینیم که غلظت گرد و خاک و آلودگی هوا و همچنین سرعت باد در زمان برگزاری بازی که ساعت ۱۵ است، به چه صورتی می باشد.
وی بیان کرد: هواشناسی قرار است ساعت ۱۳ نظر خود را به ما اعلام کند و ما هم نظر آن ها را به نماینده حاضر فدراسیون در اهواز اعلام می کنیم و در نهایت او و داور هستند که درباره برگزاری یا لغو بازی تصمیم می گیرند.
به گزارش ایسنا، براساس برنامه، زمان دیدار فولاد و پیکان از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال کشور ساعت ۱۵ و در ورزشگاه غدیر اهواز است.

تگ ها


اخبار روز فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال