گرشاسبی،اسپانسر را تهدید به افشاگری کرد

عضو هیات مدیره پرسپولیس که در غیاب طاهری به همه کاره ی باشگاه تبدیل شده است، نسبت به اتفاقات اخیر این باشگاه واکنش نشان داد ......

عضو هیات مدیره پرسپولیس که در غیاب طاهری به همه کاره ی باشگاه تبدیل شده است، نسبت به اتفاقات اخیر این باشگاه واکنش نشان داد.

حمیدرضا گرشاسبی با انتقاد نسبت به رفتار دوگانه ی اسپانسر با شرکای خود، نسبت به عدم تخصیص مطالبات این باشگاه انتقاد کرد و گفت: طبق قراری که داشتیم اسپانسر باید بخشی از مطالبات مان که باقی مانده را برای برطرف کردن مشکلات مالی کنونی به حساب باشگاه واریز می کرد اما تا امروز آن را در اختیار شرکت واسطه قرار نداده است.


وی ادامه داد: این موضوع را به وزارت ورزش هم اطلاع داده ایم اما آنها هم دلیل این رفتار را نمی دانند. مشکلی با همراه اول وجود ندارد و آنها پول را طبق قرار به حساب شرکت پردیس واریز کردند اما نکته جالب اینجاست که این شرکت آن را به حساب اسپانسر سابق واریز کرد و تا به امروز که باشگاه شرایط حساسی دارد و باید برای برطرف کردن موانع حضور در آسیا و پرداخت طلب اقدام کند، این پول به حساب پرسپولیس واریز نشده است.

گرشاسبی که این روزها در غیاب طاهری امور باشگاه را در اختیار دارد، در خصوص دلیل این اقدام از سوی اسپانسر سابق می گوید: این اتفاق تنها می تواند باشگاه و هواداران میلیونی آن را به خطر بیندازد و دلیل آن را هم نمی دانیم. اما اگر این مطالبات امروز به حساب باشگاه واریز نشود کاملا در خصوص آن صحبت خواهیم کرد و ناگفته ها را کاملا برای هواداران روشن خواهیم کرد.

وی با اعلام اینکه این اسپانسر با پرداخت مطالبات استقلال و تراکتور مشکلات آنها تا حدود زیادی برای برطرف کردن موانع دریافت مجوز حرفه ای را برطرف کرده اند گفت: هواداران همواره در این مدت در کنار باشگاه بوده اند و لطف آنها باعث شده تا از پس بسیاری از مشکلات فائق بیاییم. پولی هم که وجود دارد حاصل همین لطف هواداران است و نمی دانیم چرا به حساب باشگاه واریز نمی شود تا موانع کنونی برطرف شود.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال