گرشاسبی، سه‌شنبه به تیم ملحق می‌شود/نشست ستاد لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد

......

 

ستاد برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز یکشنبه پنجمین نشست خود را با حضور مسوولان و دبیران کمیته‌های مختلف و به ریاست ایرج عرب، معاون باشگاه پرسپولیس تشکیل داد.
به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ستاد برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا، امروز یکشنبه به منظور دریافت گزارش اقدامات انجام شده توسط کمیته‌ها و تبیین اقدامات بعدی، تشکیل جلسه داد.

در این نشست موضوع‌های مختلفی مطرح شد و علی صدیقی مسوول تشریفات فدراسیون فوتبال نیز از حاضرین در این جلسه بود تا در این حوزه بحث و تبادل نظر صورت بگیرد.

تشریفات مراسم، بلیت فروشی و مسائل مربوط به امنیت و نظم تماشاگران و داوطلبان از مهمترین مباحث مطرح شده در این جلسه بود و کمیته‌های مختلف موظف شدند تا روز چهارشنبه ضمن ارائه گزارش عملکرد بخش‌های مربوط به خود در راستای اجرای برنامه‌های اعلام شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا و برآورد هزینه‌ها را ارائه کنند.

* همچنین حمیدرضا گرشاسبی که قصد دارد سرخپوشان را در سفر به ژاپن همراهی کرده و از نزدیک پیگیر مسائل آنها باشد، سه‌شنبه شب تهران را به قصد دبی ترک می‌کند. او در فرودگاه دبی به اعضای تیم ملحق می‌شود تا با پرواز بامدادی چهارشنبه، راهی ژاپن شوند.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال