گرشاسبی: بازیکنان از دقیقه اول بکوبند و نگذارند جام از تهران برود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه به این تیم در دادگاههای بین المللی مثل خلافکار نگاه میکردند، گفت: بازیکنان از دقیقه اول بازی با کاشیما بکوبند و اجازه ندهند جام از تهران برود ......

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه به این تیم در دادگاه‌های بین المللی مثل خلافکار نگاه می‌کردند، گفت: بازیکنان از دقیقه اول بازی با کاشیما بکوبند و اجازه ندهند جام از تهران برود.

به گزارش مدال، حمیدرضا گرشاسبی گفت: اولین اقدام و تلاش ما در باشگاه این بود که طبق خواسته کادر فنی و برانکو برنامه ها را عملیاتی کنیم. زمان برای تدارکات و برنامه ریزی لازم نداشتیم ولی اجازه ندادیم یک ذره از این مشکلات به تیم تزریق شود. در ژاپن خیلی بدشانس بودیم. در نیمه اول خوب کار کردیم ولی در نیمه دوم ژاپن دو توپ آورد و گل خوردیم. آنجا روز ما نبود. ضمن اینکه گل دوم آنها هم آفساید بود.

وی که با برنامه «تهران ورزشی» گفتگو می کرد، افزود: بعد از باخت بد در ژاپن، بازیکنان از نظر روحی و روانی به هم ریختند. جلسه ای را با بازیکنان و کادر فنی بعد از شام برگزار و اعلام کردیم چطور می شود در ژاپن تیم کاشیما با ۳۸ هزار هوادار به ما دو گل بزند ولی ما در تهران با ۸۰ هزار تماشاگر پرشور قرمزپوش و دوست داشتنی که از ۶ ساعت قبل از بازی تا پاین بازی شعار می دهند، نتوانیم حریف را شکست بدهیم؟

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: بازیکنان با یکدیگر همقسم شدند و از هواپیما در مسیر برگشت شروع به شوخی و خنده کردند. خوشحال شدم که بازیکنان حرفه ای و بزرگ فکر می کنند.

گرشاسبی درباره میهمان ویژه بازی فینال تاکید کرد: حدود ۱۱۰ تا ۱۱۲ میهمان خارجی می آیند. آقای اینفانتینو چون برای تماشای در دربی سال قبل به تهران آمده بود، تمایل داشت در این بازی هم در ورزشگاه آزادی حضور یابد و برای همین یکباره اعلام کرد می آید. مدیران AFC و دبیر کل یوفا هم به ایران آمده اند. جلسه ای هم با حضور اینفانتینو و رئیس AFC برگزار می شود. این از خیرات و برکات پرسپولیس است که همه حوادث خوب ورزشی دارد رخ می دهد؛ از جمله ورزشگاه آزادی که بعد از ۴۳ سال دستی به سر و رویش کشیده شد. باید از مدیران شرکت توسعه و وزیر ورزش و مسئولان فدراسیون تشکر کنم. پرسپولیس کاری کرد تا میزبانی بزرگی را تجربه کنیم و ان شاءالله از اینفانتینو نمره قبولی بگیریم تا میزبانی رویدادهای بزرگتری را بگیریم.

وی درباره شرط اینفانتینو برای حضور در تهران تاکید کرد: با تعدادی از خانواده ها هماهنگ شده است که برای تماشای بازی به ورزشگاه می آیند. امیدوارم هواداران ما هم امروز فرهنگ و منش الگوسازی خودشان را در حضور بزرگان فوتبال جهان به نمایش بگذارند. پرسپولیس مظلوم واقع شده بود و در دادگاه های بین المللی به خاطر بدهی هایمان مثل خلافکار به ما نگاه می کردند که با پرداخت بدهی ها این نگاه را تا حدی برطرف کردیم. ان شاءالله پرسپولیس امروز اسطوره ای در ذهن میهمانان می شود و عظمتش جا می افتد تا احکام یک طرفه و ظالمانه علیه پرسپولیس صادر نشود.

مدیرعامل پرسپولیس درباره اتفاقات بازی رفت و اخراج سیامک نعمتی تاکید کرد: برانکو فیلم را بارها آنالیز و با تک تک بازیکنان صحبت کرد. صحنه های بازی مورد بازبینی قرار گرفت. مطمئنا امروز یک روز خوبی خواهیم داشت. امیدوارم این اتفاقات رخ ندهد و بازیکنان از دقیقه اول برای جبران شکست بکوبند و اجازه ندهند جام به راحتی از ایران خارج شود.

گرشاسبی در پایان درباره بلیت فروشی این مسابقه گفت: بلیت ها به صورت الکترونیکی فروش رفته است. هرکسی بلیت خریده است، با کارت ملی باید برود و چهره فرد با کارت شناسایی خواهد شد. خواهشم از هواداران که صاحب اصلی باشگاه هستند این است که به مال و ملک خودشان با حضور بدون بلیت آسیب نزنند. به خودشان هم آسیب نزنند. این شرمندگی ما است. اگر استادیوم ۵۰۰ هزار نفری هم بود، این ابر هواداران دو ساعته آنرا پر می کردند. باید بپذیرند جا کم است و تقاضا بسیار زیاد.

تگ ها


AFC Champions League فوتبال