گرشاسبی:باورم نمی‌شود همه این کارها را انجام داده‌ایم

......

 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی به گذشته نگاه می‌کنم باورم نمی‌شود چگونه از عهده این همه مساله و بحران برآمده‌ایم و هنوز قابل باور نیست با چنین مشکلاتی که باشگاه و تیم با آن روبرو بود، دوباره قهرمان لیگ برتر و سوپر جام شدیم و تا فینال لیگ قهرمانان رفتیم.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی در همایش کارکنان باشگاه اظهار داشت: توصیف حجم  زیادی از کارها که در پرسپولیس انجام شد و این اواخر برای برگزاری فینال لیگ قهرمانی به فعالیتی شبانه روزی بدل گردیده بود، آسان نیست. این دور هم جمع شدن هم برای این بود که از شما به خاطر تلاش، تعهد، تعصب و انسجامی که داشتید تشکر و قدردانی کنیم. قطعا اگر این با هم بودن نبود به این موفقیت‌ها نمی‌رسیدیم. این همبستگی باعث شد تا رحمت الهی هم شامل ما شود، چون اگر رفتاری غیر از این داشتیم دلیلی نداشت که خدا به ما نظر کند تا نه تنها شرمنده هواداران نشویم بلکه حالا نزد آنها عزت و آبرو داشته باشیم که این خیلی با ارزش است.

وی ادامه می‌دهد: شاید به این دلیل که درون مجموعه قرار دارید واقعا متوجه نباشید چه اتفاقات بزرگی روی داده است. آنچه روی داد به قدری بزرگ است که درک آن زمان می‌خواهد. اینکه 40 میلیون هوادار پرسپولیس خوشحال باشند و احساس افتخار کنند خیلی عظیم است و خیلی بیشتر از اینها به عنوان یک ایرانی احساس افتخار کردند، به خاطر میزبانی و نمایش باشکوهی که در ورزشگاه آزادی رقم خورد.

مدیرعامل پرسپولیس خاطر نشان کرد: در کنار اتفاق تلخ نگرفتن جام، اتفاقات غرور آفرین زیادی رقم خورد که همه ما در ورزش و فوتبال ایران به ویژه در پرسپولیس باید به آن ببالیم. خیلی حرف است که رئیس فیفا بعد از تمام آن چیزهایی که در تمام طول این سال‌ها در فوتبال دنیا و در بالاتری سطح آن دیده است، از آنچه در ورزشگاه آزادی می‌بیند شگفت زده شود و با ذوق خاصی به من بگوید شما با این هواداران چه کرده‌اید که بازی تمام شده است و تیم شما هم جام را نبرده است اما ورزشگاه را ترک نکرده‌اند و تیم خودشان را هم آرام و با شور تشویق می‌کنند. رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا هم از آن چه در آزادی و پرسپولیس دید به وجد آمد.

گرشاسبی تصریح کرد: باید به خودتان ببالید که در چنین افتخارات و موفقیت‌هایی سهیم بودید و برای آن در درون باشگاه تلاش کردید تا امور همواره به شکلی پیش برود که تا حد امکان خللی در امور پرسپولیس ایجاد نشود. البته باید خدا رو هم شکر کنیم که چنین فرصت و توفیقی نصیب ما شده است.

وی با اشاره به دشواری‌های بسیاری که باشگاه از آن گذر کرده است، ادامه داد: زمان که می‌گذرد گاهی فراموش می‌کنیم که چه شرایطی را پشت سر گذاشته‌ایم. به پشت سر خودمان که نگاه می‌کنیم گاهی عرقی سرد روی پیشانی می‌نشیند که خدایا ما چگونه از این همه معضل و بحران گذشتیم.  یک نمونه‌اش بسته شدن بیش از 200 پرونده بود که فقط 35 عدد آن بین‌المللی و خطر ساز بود و آن دو، سه تایی هم که مانده دیگر خطر ساز نیست. قطعا  همه اینها بدون کار جمعی، انسجام و اتحاد اتفاق نمی‌افتاد.

مدیر عامل پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش اضافه کرد: ما در طول این زمان بحران‌های عجیب و غریبی را با تلاش جمعی پشت سر گذاشتیم. به طور قطع اگر یک هیات مدیره شجاع نداشتیم، در بسیاری از امور هم در می‌ماندیم. باید تصمیم‌هایی اخذ می‌کردیم که شاید سال‌ها بعد به خاطر آنها با مشکل روبرو شویم ولی اگر صورت نمی‌گرفت ضایعه جبران ناپذیری برای پرسپولیس به بار می‌آورد. در کنار اینها یک تیم هم داشتیم که کارها را کامل کرد. ما همین حالا که دو باره قهرمان لیگ برتر و سوپر لیگ شده‌ایم و به فینال لیگ قهرمانان هم رفته‌ایم باور نمی‌کنم این کارها با 13-14 بازیکن و یک تعداد جوان با استعداد اتفاق افتاده است. همین حالا هم به نظر شدنی نمی‌آید. اینها از رحمت الهی است و این رحمت به واسطه هوادار، با هم بودن شما و کار صادقانه و عاشقانه در باشگاه و تیم می‌آید و من و اعضای هیات مدیره از شما برای حضور در این مکان دعوت کردیم تا از شما تشکر و قدردانی کنیم.

تگ ها


فوتبال