گرشاسبی:با نکونام واقعا سختی کشیدیم

مدیرعامل فولاد خوزستان مدعی است که آنها در کنار کادرفنی این تیم به دنبال نمایشی موفق در لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود.&#۱۶۰;...

به گزارش ورزش سه گرشاسبی بعد از دستیابی تیمش به عنوان قهرمانی گفت: جا دارد خدا قوت بگویم به کارکنان شرکت فولاد که با بازوان قوی خود در گرمایی که در ۲۰۰ متری هم نمی‌توانیم آنجا حضور پیدا کنیم، تلاش می کنند و این جام را تقدیم آنها می کنیم. قطعا این جام انگیزه و خودباوری بازیکنان را بالا می برد. ما هم دنبال این هستیم تیم را برای لیگ قهرمانان تقویت کنیم. تشکر ویژه از آقای ابراهیمی مدیرعامل و هیات مدیره این شرکت که همه جوره کنار ما بودند در روزهایی که پنجره بسته بود. همینطور تشکر از هماهنگی هیات مدیره باشگاه و عوامل باشگاه. این شروع کار ماست و ما قول دادیم در  شروع لیگ تیمی متفاوت را ارائه دهیم. خدا قوت می گویم به آقای نکونام که واقعا خیلی سختی کشیدیم تا الان که تیم مقداری در حال شگل گیری است. بیش از دو سال محرومیت جذب بازیکن باعپ شده بود تا تیم سختی زیادی بکشد. 

مدیرعامل فولاد در ادامه درباره اینکه بعد از حضور با پرسپولیس در فینال آسیا، برای این تیم نیز این شانس را قائل است گفت: بهرحال ما آنچه که در توان داریم انجام می دهیم. به آقای نکونام گفتیم که مستطیل سبز با شما و بیرون از آن با ما. همینطور هم جلو می رویم و به امید خدا وقت می گذاریم و تلاش می کنیم و خدا هم فرمایش کرده که از تو حرکت و از من برکت. انشاالله سعی می کنیم که بچه های ما با تمام وجود تلاش کنند و کم فروشی معنایی نباشد و انشاالله نماینده شایسته ای برای ایران در آسیا باشیم. 

گرشاسبی درباره تنش های لحظات پایانی بازی و اخراج دو مربی از دو تیم گفت: این حساسیت ها متاسفانه بالاست اما انتظارم این است که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برنامه ریزی بهتری صورت گیرد و این مد نشود که هر کس داد زد سر داور تاثیرگذار خواهد بود و این به ضرر فوتبال ما خواهد بود. انشاالله باید این آرامش را داشته باشیم تا بتوانیم فوتبال خوبی را شاهد باشیم. 

مدیرعامل اسبق پرسپولیس درباره اینکه بعد از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه، چند بازیکن از استقلال جذب کرده‌اند و احتمال جذب بازیکن از پرسپولیس نیز گفت: جذب بازیکن یک بحث حرفه ای است. کادرفنی اعلام می کند و لیست می دهد و ما هم در خلوت و سکوت مذاکراتی را دنبال می کنیم. مثلا باشگاه استقلال شرایطی داشت که ما در ابتدا نپذیرفتیم و در نهایت گفتیم اگر شما حردانی را می خواهید باید دو بازیکن به ما بدهید. شما می دانید که در نیم فصل همه بازیکنان قرارداد دارند. همه باشگاه ها به دنبال جذب بازیکنان با کیفیت هستند و با توجه به قرارداد بازیکنان کمتر باشگاهی حاضر می شود که بازیکن خود را از دست بدهد. ما هم نگاه مان به موفقیت در آسیاست و ما توانستیم بیش از ۸۵ درصد از خواسته آقای نکونام را برآورده کنیم.

تگ ها


فولاد خوزستان حمید رضا گرشاسبی