گرشاسبی: برای پول‌شان می‌گویند پرسپولیس باید نابود شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به شدت با توجه به پروندههای مطالبات تحت فشار قرار گرفته، صحبتهای تندی را در این زمینه مطرح کرد و گلایه خود را بابت رفتار برخی طلبکاران باشگاه اعلام کرد ......

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به شدت با توجه به پرونده‌های مطالبات تحت فشار قرار گرفته، صحبت‌های تندی را در این زمینه مطرح کرد و گلایه خود را بابت رفتار برخی طلبکاران باشگاه اعلام کرد.

 پرسپولیس امروز آخرین فرصت مربوط به پرداخت مطالبات خود را دنبال می‌کند تا از خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا نجات یابد. این مساله اکنون اما از سوی برخی طلبکاران به اهرمی برای تحت فشار قرار دادن باشگاه تبدیل شده و آنها به هیچ وجه حاضر به مذاکره و تخفیف در این زمینه نیستند. موضوعی که تاب حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل این باشگاه را به طاق آورده و او صحبت‌های تندی را در این رابطه داشته است.

وجهه پرسپولیس را در فیفا در حد مجرم پایین آورده بودند

برخی‌ها شان باشگاه را پایین آوردند. این شان و شخصیت باشگاه نبود که بخواهیم برویم در دادگاه بین المللی فوتبال و مثل یک خلافکار و یک مجرم به ما نگاه کنند. خوشبختانه اما AFC متوجه شده که ما تلاش داشتیم در زمینه برطرف کردن این پرونده‌ها. چند روز پیش که با آقای تاج جلسه داشتیم ایشان گفتند در جلسه AFC روی مساله پرسپولیس و اینکه آنها تلاش منظمی برای پرداخت مطالبات و بدهی‌ها داشته‌اند صحبت شده است.

برای پول‌شان می‌گویند پرسپولیس باید نابود شود!

اینجا باید تشکر ویژه‌ای از سه گروه داشته باشم. گروه اول که آمدند با توجه به مشکلات تیم سفید امضا کردند و مطالبات خود را بخشیدند. عزیزان دیگری که علیرغم مشکلات شخصی خود بخش عمده‌ای از مطالبات را بخشیدند و در نهایت باید از عزیزانی که که بی رحمانه گفتند از طلب‌مان نمی‌گذریم و دوست داریم پرسپولیس نابود شود اما پول‌مان را بگیریم هم باید تشکر کنم. مطمئن باشند پول آنها را هم خواهیم داد تا پرونده‌ی آنها نیز بسته شود. باشگاه به دنبال پرداخت مطالبات آنهاست و مطمئن باشند که هیچ وقت با طلب این دوستان پرسپولیس نابود نخواهد شد و ما پول آنها را پرداخت می‌کنیم و رسیدش را هم برای آنها خواهیم فرستاد و نمی‌بینیم‌شان.


شیش تایی‌ها هیچ وقت از خاطر پاک نمی‌شود

مدیرعامل پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش در حاشیه جشن سالروز پیروزی پرسپولیس مقابل رقیب دیرینه گفت: سالگرد برد بزرگ مقابل استقلال را باید به هواداران این تیم تبریک بگویم. به حسین کلانی که مهندس و مایه افتخار باشگاه است و اولین کسی بود که در این برد بزرگ تور دروازه استقلال را به لرزه در آورد و چاشنی آن هم ضربه مهلک از 24 متری توسط مرحوم ایرج سلیمانی بود. به همایون بهزادی بزرگوار که روحش شاد و همه عزیزانی که خاطرات شیرینی برای پرسپولیس بعد از گذشت این سال‌ها ترتیب دادند. تنها هنری که داشتند اما این بود که فیلم آن بازی را سوزاندند تا پرسپولیس نتواند آن را به عنوان برگ تاریخی‌اش نشان دهد اما هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس نخواهند گذاشت.

باید به فینال آسیا برسیم

هواداران عزیز پرسپولیس صاحبان اصلی آن هستند. خیلی‌ها در این مدت تلاش کردند تا شیرازه تیمی که قهرمانی را دنبال می‌کند از هم بپاشانند. به هیات مدیره ورود کردند تا بین آنها اختلاف بیندازند اما نتوانستند. به کادرفنی ورود کردند و برانکو را ترساندند تا قاردادش را تمدید نکند اما نتوانستند. آمدند سراغ بازیکنان هم آنجا تیرشان به سنگ خورد. بعد به سراغ سکوها رفتند و تا حد زیادی موفق شدند اما با درایت هواداران و حمایت پیشکسوتان عزیز این حلقه بهم پیوسته پرسپولیس همچنان مقتدرانه به کار ادامه خواهد داد و به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کند.  پرسپولیس یک سال از جذب بازیکن محروم است و نتوانست بازیکن بگیرد و از بازیکن هم خالی شد اما همه در کنار هم این مرحله را با روحیه و همدلی پشت سر خواهیم گذاشت و امیدوارم الدحیل را شکست دهیم و بعد از آن هم به فینال آسیا صعود کنیم.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال