گرشاسبی: ثابت شد حق با پرسپولیس بود/رفتنم از پرسپولیس هنوز معلوم نیست

سرپرست باشگاه پرسپولیس به خبرورزشی گفت: رأی کمیته انضباطی هم به سود ما بود و ثابت شد حق با پرسپولیس بود ......

سرپرست باشگاه پرسپولیس به خبرورزشی گفت: رأی کمیته انضباطی هم به سود ما بود و ثابت شد حق با پرسپولیس بود.
 حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس بازنشسته است، اما از بند رزمندگان جنگ تحمیلی سود برده و همچنان به عنوان سرپرست در باشگاه فعالیت می‌کند. اتفاقاً عملکرد او تا این لحظه قابل قبول بوده و ضمن رقم زدن قهرمانی قبلی، سرخپوشان توانستند اکثر بازیکنان‌شان برای فصل جدید را حفظ کنند. با گرشاسبی برای دقایقی به صحبت پرداختیم که می‌خوانید.
*لیگ هجدهم از امروز برای شما شروع می‌شود. شرایط را چطور می‌بینید؟
به هر حال نمی‌توانیم از این واقعیت فرار کنیم که حدود نیمی از تیم تغییر کرده و از سوی دیگر، به خاطر محرومیتی که گریبانگیرمان شد، نتوانستیم بازیکنان جایگزین را جذب کنیم، اما شرایط خوبی داریم. من بار‌ها در مورد اردوی کرواسی از کادر فنی سؤال پرسیدم و مربیان تیم از وضعیت آن اردو و سپس تمرینات تهران و امکاناتی که در اختیار تیم گذاشتیم، راضی بودند. بازیکنان آماده هستند و ان‌شا‌ءا... با وجود تمام کم و کسری‌هایی که داریم، با قدرت وارد لیگ می‌شویم، چون می‌خواهیم به هواداران‌مان قهرمانی دیگری هدیه بدهیم.
*البته پرسپولیس که به تازگی یک قهرمانی به دست آورده است!
بله، در نهایت رأی کمیته انضباطی هم به سود ما بود و ثابت شد حق با پرسپولیس بود. ما همه چیز را از طریق قانونی طی کردیم. البته دل‌مان می‌خواست واقعاً با استقلال بازی کنیم آن‌هم در همان تاریخ یادشده چراکه کادر فنی ما برای تمرینات و حضور تیم در شهرآورد ۲۹ تیر برنامه‌ریزی داشت ولی در نهایت این‌طور اعلام شد که ما قهرمان شدیم.
*جام چه زمانی و به چه شکل به باشگاه پرسپولیس تحویل داده می‌شود؟
هنوز که چیزی به ما اعلام نکرده‌اند. همچنان منتظر نظر مسئولان امر هستیم. باید ببینیم چه زمانی این اتفاق رخ می‌دهد.
*این روز‌ها بحث خداحافظی با مدیران بازنشسته دوباره مطرح شده و شما هم یک مدیر بازنشسته هستید. آیا در پرسپولیس می‌مانید؟ 
این قانون به تازگی در مجلس شورای اسلامی مطرح شده و بخشی از آن دچار تغییر شده است. البته برای تصویب قطعی آن، باید شورای نگهبان هم تأیید کند. من دقیقاً نمی‌دانم چه تغییراتی ایجاد خواهد شد و ما که با بند رزمندگی بعد از بازنشستگی به کارمان ادامه می‌دهیم، می‌توانیم بمانیم یا نه. باید تکلیف ما توسط شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی روشن شود. ان‌شا‌ءا... هرچه خیر است، برای همه ما رقم بخورد.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال