گرشاسبی: رقم اعلام شده قرارداد بازیکنان دروغ است

مدیرعامل سابق پرسپولیس ضمن انتقاد از یک عضو هیات مدیره این باشگاه، بابت انتشار رقم قرارداد فصل‌های گذشته بازیکنان ابراز تاسف کرده و آن را کذب دانست....

به گزارش مدال، در خصوص رقم‌های منتشر شده قراردادهای بازیکنان این تیم در فصل‌های گذشته اظهار داشت: من این موارد را تایید نمی‌کنم، اگر به خاطر داشته باشید ما اوضاع سختی داشتیم و در شرایطی که از دو پنجره پیاپی نقل و انتقالات محروم بودیم بازیکنان را با رقم‌های معقول و مناسبی حفظ کردیم و اصلاً این عدد و ارقامی که مطرح شده درست نیست. از نظر حرفه‌ای هم درست نیست که مبلغ قراردادها و پرداختی‌ها رسانه‌ای شود مگر اینکه همه باشگاهها اینکار را بکنند که چنین اتفاقی نیافتاده است.


وی افزود: چند سالی است که این موضوع مطرح می‌شود که قراردادها را رسانه‌ای کنند ولی اگر قرار است اینطور باشد باید همه انجام دهند و اینکه فقط پرسپولیس بخواهد این اعداد و ارقام را اعلام کند در تیم تنش ایجاد می‌کند و کار حرفه‌ای نیست و البته متاسفانه این مسائل از درون باشگاه شروع شده و بعضی از مدیران و اعضای هیات‌ مدیره باشگاه مصاحبه‌هایی کرده بودند که باعث رقم خوردن این مسائل شد، باز هم می گویم این عدد و ارقام دروغ است و به هیچ وجه صحت ندارد.


وی در خصوص تمدید قرارداد شایان مصلح و سپس قرار گرفتن نام او در لیست مازاد ادامه داد: بالاخره این مورد را کسانی که هستند باید پاسخ بدهند و درست نیست بنده پاسخ بدهم ولی در کل با توجه به اینکه سرمربی با تاخیر مشخص شد و قرارداد سرمربی با تاخیر بسته شد باشگاه پرسپولیس مجبور شد مراقب باشد که بازیکنان را از دست ندهد و بعد که سرمربی آمد و لیست مازاد را اعلام کرد مشکلاتی پیش آمد که امیدوارم زودتر حل بشود.


مدیرعامل سابق پرسپولیس در خصوص پیش بینی قهرمانی پرسپولیس به همراه کالدرون گفت: برای قضاوت  خیلی زود است. شما و ما هم می‌دانیم تمرین ملاک تیم را مشخص نمی‌کند و مسابقه ملاک است بعد از سه چهار بازی می‌توان نظر داد اما الان زود است که نظر بدهیم.

بیشتر بخوانید:

رئیس هیات مدیره پرسپولیس: چیزی از بارسلونا و رئال کم نداریم

 

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال